Mladší žáci OP - 11.kolo : FC Kralice - S.Čechovice "B" 1:7 (1:5)

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 22. 10. 2012

FC Kralice - Sokol Čechovice "B" 1:7 (1:5)

Branky: 0:1 Sobota (Růžička), 1:2 Grulich, 1:3 Sobota (Růžička), 1:4 Navrátil (p.k), 1:5 Růžička, 1:6 Frohn (Hájek), 1:7 Klimeš (Hájek)

Sestava: Navrátil - Baroš F., Baroš D., Černý. Schuster, Flajsar, Sobota, Rotschedl, Kolařík, Hájek, Grulich, Frohn, Sklenář, Klimeš A., Růžička

Od začátku zápasu soupeře přehráváme a ujímáme se vedení. Bohužel hned po vedoucí brance děláme chybu v obraně a soupeř k velké radosti domácích vyrovnává. Radost domácích trvá jen chvíli. Matěj Grulich nás ukázkovým slalomem přes pětici soupeřových hráčů  posílá do vedení. Od tohoto okamžiku je k nelibosti domácích fans na hřišti jen jedno mužstvo a soupeř se brání jen odkopy. Poločas končí 5:1. Ve stejném obrazu hry pokračuje i druhý poločas, ale ze spousty šancí využíváme jen dvě a v zápase vítězíme 7:1.

To co se dělo po zápase jsme ale  ještě nezažili. Byli jsme napadnuti, že nám hráli  hráči, kteří hrát nemají, což se u rozhodčího po prohlédnutí soupisky samozřejmě nepotvrdilo  ( My jsme konfrontaci domácích dělat nechtěli, i když by byla v některých případech asi oprávněná. Potěšilo nás ale, že kluci dokáží v pohodě přehrát i starší hráče - žáky ).   Naši hráči absolvují ( a hlavně absolvovali ) daleko více kvalitních zápasů než týmy z okresního přeboru a tak musí být tento rozdíl  vidět.