Mladší žáci KP - 7.kolo : S.Čechovice - S.Konice 8:2 (4:2)

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 15. 10. 2012

13.10.2012

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL KONICE 8:2 (4:2)

Branky: 1:0 Batěk (Růžička), 2:0 Páleník (Batěk), 3:0 Páleník, 4:0 Páleník (Grulich), 5:2 Páleník (Müller), 6:2 Grulich, 7:2 Páleník (Růžička), 8:2 Páleník ( Müller)

Sestava: Soldán - Baroš F., Flajsar, Baroš D., Páleník, Batěk, Grulich, Klimeš, Hájek, Schuster, Müller, Růžička, Synek, Frohn, Rotschedl

V dalším kole KP jsme přivítali okresního rivala z Konice. Od začátku zápasu se hraje především na polovině soupeře a máme více míč na kopačkách. Ujímáme se vedení a odskakujeme soupeři na rozdíl čtyř branek. Bohužel konec prvního poločasu vypouštíme a dovolujeme snížit soupeři na rozdíl dvou branek. Na začátku druhého poločasu Konice nevyužívá dvě šance a naopak my příležitosti proměňujeme.  Zápas se už jen dohrává a dnes střelecky aktivní Páleník přidává ještě dvě branky.

Díky tomuto vítězství a prohře Šternberka v Mohelnici se dostáváme opět na vedoucí místo krajského přeboru o skóre před Jeseník a Šternberk. Právě Jeseník nás čeká v dalším kole KP.