Mladší žáci OP - 8.kolo : S.Čechovice - 1.SK Prostějov 1:3 (0:1)- dohrávka

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 10. 10. 2012

Branka: 1:3 Vybíral

Sestava: Navrátil - Klimeš, Hájek, Baroš F., Baroš D., Batěk, Sklenář, Vybíral, Zahradníček, Schuster, Jeřábek, Müller, Rotschedl

Trenér : Petr Hájek

Vedoucí mužstva : Petr Klimeš

Zápas podzimu. Soupeř neponechal nic náhodě a přijel do Čechovic s šesticí hráčů hrající Moravskou žákovskou ligu ( tuto možnost využil poprvé a  v této šestici byla ještě Viki s Martinem Řehákem kteří na jaře hráli za nás  ). Hned od začátku se soupeř pustil razantně do nás a prověřil našeho brankaře. My se bohužel moc do zakončení nedostáváme a jsme zbytečně ustrašení. Hosté se ujímá vedení po střele z dálky od Martina Řeháka  ( Ještě jsem ho upozorňoval ať střílí vedle  ). Poločas končí 0:1 a soupeř ještě nevyužívá další šance. Do druhé půle vstupujeme o poznání lépe a dostáváme se konečně i k zakončení. Bohužel dostáváme celkem laciné branky a gólu se dočkáme až v závěru, kdy  dokáže potrestat chybnou rozehrávku soupeře Vybíral.

Bohužel jsme prohráli první zápas v Okresním přeboru, ale nejsmutnější na tom je, že když uviděli kluci, že proti nim budou hrát Martin s Vikinou, tak někteří rezignovali a nehráli to co umí. V druhém poločase to už bylo lepší a soupeře jsme donutili i k bránění. Bylo vidět, že se potkali dvě mužstva, která hrají vyšší soutěže a chtěli hrát fotbal a ne jenom nakopávanou. ( Což potvrdil i rozhodčí, který řekl že takový zápas v okrese ještě neviděl ). Škoda, že takové utkání budeme hrát už jen na jaře v další derby s městským rivalem ( doufám, že se pletu a soupeři na sobě zapracují a výrazně se zlepší ).