Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 24. 09. 2012

SOKOL PLUMLOV - SOKOL ČECHOVICE  1:3 ( 0:1 )

Branky :  0:1 Jahl ( L.Šťastný ), 0:2 Jahl ( Haluza ), 0:3 Hodulák penalta

Jahl

Střídali :  60.min. Kolečkář ( Klimeš ), 74.min. Žídek ( Jansa ), 85.min. Pytela ( Haluza )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

V 7.kole nás čekalo prestižní derby v Plumlově, proti kterému se nám ale v posledních zápasech nedařilo. Ale tentokráte jsme hned od počátku domácí přitlačili na jejich půli a vytvořili si několik šancí. Do vedení jsme se dostali ve 30.minutě, když branku vstřelil Luděk JAHL.

Ve druhé půli zvýšil JAHL v 53.minutě již na 2:0 a o chvíli později bylo v našem mužstvu ještě veseleji, protože Petr HODULÁK proměnil pokutový kop. Brankář Milan Piták sice jeho první pokus vyrazil, ale na následnou dorážku již nestačil. I za tohoto stavu se domácí nevzdali a hnali se do útočení. Přímý kop Kišky s velkými obtížemi Brablec vytěsnil mimo bránu, ale v 61.minutě již nestačil na střelu jejich záložníka a bylo to 1:3. Vzápětí nastřelil Plumlov břevno, ale branka mohla padnout i do jejich sítě po hlavičce Hoduláka. Mezi 74. a 78.minutou došlo na hřišti ke kuriózní situaci, kdy se na hřišti dostala ovce a očividně se jí z trávníku nechtělo. Nakonec se s "ovečkou" domácí pořadatelé domluvili a zápas se mohl dohrát a po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat z cenného vítězství.