Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 18. 09. 2012

SOKOL ČECHOVICE -  SK BĚLKOVICE  3:1 ( 2:0 )

Branky :  1:0 Jahl ( Jansa ), 2:0 Hodulák ( Jahl ), 3:1 Chmelík ( Klimeš )

Jahl

Střídali :  78.min.  M.Horák ( Hodulák ), 78.min. Klimeš ( Jahl ), 90.min. Chmelík ( Jansa )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a Bělkovice jsme jasně přehrávali. Hned v 8.minutě jsme si po krásné akci vypracovali tutovku, ale Jahlovu střelu brankář vyrazil. V 16.minutě se ale už náš kanonýr Luděk JAHL mohl radovat. Petr Jansa pronikl po pravém křídle a jeho přihrávku, která prošla přes celé malé vápno, usměrnil Jahl do sítě - 1:0.  Ve 32.minutě jsme předvedli navlas stejnou akci, akorát po druhé straně. Tentokrát Jahl nahrával před prázdnou bránu HODULÁKOVI a nejlepší kanonýr naší historie se z této pozice nemýlil.  O minutu později jsme mohli přidat další branku, ale tentokrát náš útočník hlavou těsně minul. Bělkovice hrozily pouze ojediněle z rychlých brejků, ale naštěstí gól nevstřelily.

Co se hostům nepodařilo v první půli, to přišlo hned po přestávce. Centrovaný přímý kop nikdo před brankou neodhlavičkoval a k údivu všech zapadl k levé tyči - 2:1. Hned z protiútoku mohl upravit skóre opět na rozdíl dvou branek Jahl, ale brankář byl proti. V 57.minutě pěkně vystřelil Haluza, ale opět gól nepadl. Poté nás ale začali hosté tlačit a někdy jsme nevěděli kam dřív skočit. Nejblíže k vyrovnání byli v 83.minutě, kdy trestný kop Brablec vyrazil jen do dobíhajícího útočníka, ale od něho se míč odrazil těsně vedle pravé tyče. Definitivní pojistka přišla až v 91.minutě, když střídající Bořek CHMELÍK dostal krásnou přihrávku od Klimeše a po 15 vteřinách !!! pobytu na hřišti vstřelil naši třetí branku.