Muži "B" - 8.kolo S.Čechovice "B" - 1.SK Prostějov "B" 1:2 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 18. 09. 2012

SOKOL ČECHOVICE "B" -  1.SK PROSTĚJOV "B"  1:2 (1:0)

SESTAVA :                                 Martínek

Klváček - Chmelík - M.Horák - Čížek

P.Nakládal - Klimeš

Střídali : Jareš ( Čížek ), Alán ( P.Nakládal )

Trenér : Martin Horák     Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

Očekáváné městské derby s nováčkem ( ale suverénem ) soutěže, přilákalo do našeho areálu celkem solidní návštěvu a v první půli z naší strany i dobrý fotbal. Hned v první minutě měl obrovskou šanci Petr Nakládal, který udělal kličku i brankáři, ale následně trefil pouze boční síť. Ale ve 12.minutě se již NAKLÁDAL radoval - nádhernou střelou z voleje k protilehlé tyči otevřel skóre. V první půli jsme měli i další šance, ale ty jsme bohužel  nevyyužili. 1.SK "B" měl dvě příležitosti, ale i dorostenecký brankář Filip Martínek byl pozorný a tak do šaten jsme šli s jednobrankovým náskokem.

Ve druhém poločase nás začali hosté přehrávat, nicméně žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. Až přišla 65.minuta a rohový kop, který jsme nedokázali odklidit do bezpečí a soupeř z blízka srovnal. Mužstvu 1.SK Prostějov narostla křídla, zatlačili nás na naši polovinu, ale "nic". Paradoxně v době největšího tlaku hostí jsme mohli rozhodnout. Po akci Klimeše a Jareše, dostal Chmelík naservírovaný míč mezi malé vápno a penaltu, ale bohužel pro nás, brankář Hubál předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil. K odraženému míči se ale dostal Klváček,dal ho pod sebe na Horáka, ale ten přestřelil. A následně se potvrdilo "otřepané" Nedáš - dostaneš. V 85.minutě si na první tyči vyzkočil nejvýše Peka a rozhodl o vítězství 1.SK Prostějov 1:2.

Všechny kluky ale musím pochválit za dobrý a bojovný výkon, myslím si že ukání by slušela remíza.