Muži "A" - 4.kolo S.Čechovice - SK Náměšť 6:0 (3:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 02. 09. 2012

2.9.2012

SOKOL ČECHOVICE -  SK NÁMĚŠŤ  6:0 ( 3:0 )

Branky :  1:0 Jansa ( Matula ), 2:0 Jansa ( Matula ), 3:0 Jahl ( Matula ), 4:0 Jahl ( Mach ), 5:0 Jahl ( Kolečkář ), 6:0 Kolečkář ( Hodulák )

Brablec

L.Šťastný  -   Zacpal  -   Vinklárek  -   Prášil

Hatle   -   Kolečkář

Jansa  -  Hodulák  - Matula

Jahl

Střídali :  Mach ( Vinklárek ), Chmelík ( Jahl ), Klimeš ( Jansa )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Hned ve druhé minutě se trefil Petr JANSA a určil tím ráz dnešního utkání. Po celý zápas jsme měli převahu, v obraně jsme hráli zodpovědně a Náměšť jsme prakticky k  ničemu nepustili. Druhá branka padla po krásné akci, kdy Tomáš Matula našel pěkným centrem před brankou nabíhájícího JANSU a ten "rybičkou" zvýšil na 2:0. Těsně před přestávkou vysunul opět Matula kolmicí sprintujícího Luďka JAHLA a ten podél brankáře rozvlnil síť po třetí.

Ve druhé půli zkompletoval kanonýr JAHL dalšími 2 góly svůj hattrick a bylo to již 5:0. A v 89.minutě ukončil střelecké čechovické hody po rohovém kopu Hoduláka Franta KOLEČKÁŘ. Dnes to bylo ze strany našeho celku velmi povedené uktání.