Muži "A" - finále poháru : S.Čechovice - S.Konice 2:2 (2:1) na p.k. 2:3

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 28. 08. 2012

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL KONICE  2:2 (2:1) na p.k 2:3

Jahl - Jansa

Střídali :  75.min. Chmelík ( Mach ), 75.min. Klimeš ( Matula ), 88.min. Pytela ( Jansa )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Finále okresního poháru jsme s vedoucím celkem krajského přeboru odehráli na neutrální půdě ve Vrahovicích. A nechybělo mnoho ( asi 1 minuta ) a mohli jsme se ze zisku poháru radovat my. Bohužel soupeř byl proti a tak nám po penaltovém rozstřelu zůstaly jen oči pro pláč.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a už od 4.minuty jsme po brance Petra Jansy vedli 1:0. O chvíli později měl šanci Hodulák, ale brankář Kmecík naše atakoval tak, že ve vápně upadl, nicméně rozhodčí penaltu nazapískal. Ve 22. min. jsme po centru Matuly a golové střele pohárového kanonýra Jansy zvýšili už na 2:0. Ale do poločasu Konice ještě stačila snížit.

Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách, až přišla 89. minuta zápasu a sní i vyrovnání. Chybělo tak málo a pohár mohl být náš. Bohužel. Následnou penaltovou loterii zvládli lépe brankáři, kteří chytili 9 ze 14 penalt. Na naší straně uspěl nestárnoucí kanonýr Petr Hodulák a pak také Mates Hatle. Na straně hostů pak poslední rozhodující penaltu proměnil panenkovským provedením brankář Kmecík.