Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2012-13, Vydáno dne: 25. 08. 2012

FK NOVÉ SADY - SOKOL ČECHOVICE  3:1 ( 2:1 )

Jahl

Střídali :  46.min. Jansa ( Klimeš ), 60.min. Kvapil ( Jahl ), 80.min. Chmelík ( Prášil )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Jeden z největších aspirantů na postup do krajského přeboru na nás vlétl a první půlhodinu nás jednoznačně přehrával. Jen díky vynikajícím zákrokům brankáře Romana Švédy jsme prohrávali "pouze" 2:0. My jsme se do šance dostali až ve 38.minutě a hned jsme ji zásluhou kanonýra Luďu JAHLA proměnili - 2:1.

Druhá půle byla již vyrovnanější, v 63.minutě jsme byli velmi blízko vyrovnání, ale šanci Jahla domácí brankář zlikvidoval, rychle vykopl míč a z následujícího brejku jsme inkasovali rozhodující branku na 3:1. Do konce slušného a oboustranně fotbalového zápasu se již nic nestalo a tak jsme v Nových Sadech prohráli 3:1.  Je ale nutno říci, že domácí hráli opravdu dobře a vítězství si zasloužili.

Do utkání nemohl nastoupit jeden ze základních článků našeho týmu, záložník Petr Haluza, který se po zranění v minulém zápase zřejmě podrobí operaci menisku. Peťo, přejeme Ti co nejdřívější uzdravení a brzký návrat na čechovický pažit.