Muži "A" 25.kolo : Sokol Čechovice - Sokol Bělotín 3:2 ( 2:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 11. 06. 2012

SOKOL ČECHOVICE -  SOKOL BĚLOTÍN  3:2 ( 2:1 )

Branky :  1:0 Haluza ( Kvapil ), 2:0 Kvapil, 3:1 Jahl př.kop

Haluza  -  Hodulák  - Kvapil

Jahl

Střídali :  30.min. Chmelík ( Haluza ), 46.min. Žídek  ( Hodulák ), 80.min. Urbánek ( Jahl )

Trenéři : Radim Weisser a Stanislav Bilík

Vstup do zápasu s celkem, se kterým jsme měli velmi nepříznivou bilanci ( 0 vítězství, 0 remíz a 5 proher ) se nám vydařil. Hned po 50 vteřinách se prosadil krásnou střelou z voleje Petr HALUZA.  V 8.minutě to již bylo 2:0, když se z levé strany pěkně obloučkem přes brankáře trefil Kuba KVAPIL. Soupeře jsme v té době přehrávali a ve 25.minutě jsme měli asi 4 gólovky, které ale bohužel brankou neskončily. Bělotín si v I.půli vytvořil pouze jednu šanci, ale tu hned využil a tak bylo přestávkové skóre 2:1 pro nás.

Ve druhém poločase se hra na velmi těžkém a podmáčeném terénu vyrovnala, ale naši fotbalisté si cenné vítězství zaslouženě pohlídali. Na 3:1 krásně zvýšil z trestného kopu kanonýr Luděk JAHL. Bělotín pak sice ještě snížil, ale to bylo z jejich strany vše, takže v posledním domácím zápase sezóny, jsme si připsali 3 body.