Mladší žáci - 24. kolo : FK Mohelnice - S.Čechovice 4:5 (2:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 27. 05. 2012

27.5. 2012

FK Mohelnice - Sokol Čechovice  4:5   ( 2:2 )

Branky:  22.min. 1:1 Růžička ( Liška ),  34.min.  2:2 Valach ( Růžička ),  38.min.  2:3 Růžička ( Valach ),  57.min. 3:4 Růžička ( Frohn ), 68.min. 3:5  Růžička ( Sklenář )

V Mohelnici podali dnes mladší žáci velmi dobrý výkon a zaslouženě jsme si tak odvezli 3 body. Ale byl to velký boj, ve kterém hráli všichni nadoraz. V první půli domácí dvakrát vedli, ale vždy jsme dokázali vyrovnat. A na začátku druhého poločasu jsme se dostali do vedení, ale soupeř brzy srovnal. Poté přišla naše desetiminutovka, ve které jsme Mohelnici přitlačili před její branku, vytvořili si spoustu šancí a kde se pak 2x trefil Marek Růžička. Tomu dnes zápas střelecky vyšel, když soupeřovu síť rozvlnil celkem 4x.

Liška - P.Kosek, J.Kosek, Páleník, L.Kravák,  Růžička, Bašný, Frohn, Kumstát, Šmérek, Sklenář, Valach, Halouzka, Batěk

Trenér :   Jiří Jančík

Asistent : Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář