Přípravka A - 12.kolo 1.SK Prostějov - Čechovice 2:2, 6:1, 9:0,10:0

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 24. 05. 2012

1.SK Prostějov A - Čechovice A      2:2 (0:2)

Branky: Řehák Martin 2x

V prvním zápase s městským rivalem jsme začli aktivně. Hned ze začátku se dostává do úniku Matěj Grulich, kterého za cenu faulu zastavuje protihráč a my kopeme pokutový kop který Martin Řehák proměňuje a my se ujímáme vedení. Tentýž hráč přidává v zápětí druhou branku a poločas vítězíme 2:0. V druhém poločase nás soupeř přitláčí, ale my se bráníme. Soupeř nám dává branku až v těsně před konce oficiálni hrací doby. Druhou branku dostáváme v druhé minutě nastavení kdy si soupeřův hráč sráží míč před sebe rukou a zakončuje. K našemu údivu rozhodčí branku uznává a zápas končí remízou.

1.SK Prostějov B - Čechovice A       6:1 (0:1)

Branka: Hájek

Druhý zápas má stejný začátek jako první a my se těsně před koncem poločasu ujímáme díky dorážce Hájka vedení. Druhý poločas byl jako ve zlém snu. Nejdříve soupeř vyrovnává a pak na hřišti začíná opět úřadovat rozhodčí. Začíná nám pískat špatně házené auty. Z jednoho takového rozhodnutí dostáváme druhou branku. Chvíli na to soupeř přidává třetí a čtvrtou branku ( na čtvrtou branku opět přihrávka rukou) a my zápas jen dohráváme a soupeř přidává další dvě branky.

Sestava: Navrátil - Suchánková, Řehák Martin, Řehák Jan, Sobota, Přecechtěl, Hájek, Grulich, Jeřábek

Hodnocení tohoto kola jsem nechal na později. S výkonem rozhodčích musíme být tentokrát nespokojeni. Pokud rozhodčí nám řekne, že jsme od toho abychom naučili děcka hrát fotbal a jeho základy, tak on by měl být od toho aby je upozornil na chyby a rozhodovali stejným metrem. Není možné v každém zápase přehlídnout očividnou ruku u soupeře a nás trestat za každý špatně hozený aut (nemusí být ani špatně hozený). Jenom doufám, že to byla neschopnost pánů rozhodčích a nebylo za tím nic jiného.

1.SK Prostějov B - Čechovice B        6:0

Branky: -----

1.SK Prostějov A - Čechovice B         10:0

Náš tým tvořili především hráči B přípravky. Kluci nepodali optimální výkon a po zásluze prohráli. Ve druhém zápase se zranil hráč soupeře a celý zápas byl na půl hodiny přerušen (příjezd sanitky). Hráči soupeře přejeme co nejdřívější uzdravení a návrat na trávník. Zápas se dohrál jen z povinnosti, kdy všichni byli myšlenkami jinde.

Sestava:  Soldán - Schuster, Kolařík, Jahelka, Šubrt Roman, Jahelka, Vybíral, Laurenčík Vojtěch, Robeš