Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 13. 05. 2012

SOKOL ČECHOVICE -  SLAVOJ KOJETÍN  2:1 ( 0:0 )

Branky :  1:0 Kolečkář ( Haluza ), 2:1 Hodulák ( Haluza )

Jahl

Střídali :  Mach ( Kolečkář ), Chmelík ( Prášil ), Kvapil
                 ( Haluza )

Trenéři : Radim Weisser a Stanislav Bilík

Dnes nás čekal velmi těžký zápas s aspirantem postupu, mužstvem Slavoj Kojetín. Do utkání jsme mohli už konečně nastoupit v kompletní sestavě s uzdraveným Vinklárkem, L.Šťastným a Haluzou.

V úvodu jsme si vypracovali dvě příležitosti, ale střeleckou smůlu jsme neprotrhli. Velkou šanci měl ve 30.min. Hodulák, golman Kojetína ji ale vyrazil a následnou střelou Kolečkář přestřelil. O chvíli později se do šance dostal Žídek, ale z boku brankáře nepřekonal. V rozmezí 34.-37.minuty  při nás stáli "všichni svatí". Nejprve hráč Kojetína v pádu nastřelil tyč a poté po vyražené střele Švédou, dobíhající útočník přestřelil z malého vápna prázdnou branku.

Na začátku druhé půle jsme se po rohovém kopu a hlavičce KOLEČKÁŘE ujali vedení, které ale Kojetín vymazal v 75.minutě. Hosté měli ve druhé půli mírně navrch, ale naše obrana v čele s Vinklárkem a Pekou odolávala. Rozhodnutí přinesla 80.minuta, kdy se dostal do pokutového území Haluza a téměř od brankové čáry přihrál před bránu a nabíhají "kanonýr-veterán" HODULÁK rozvlnil síť - 2:1. V nervózním závěru jsme závěrečný tlak Kojetína přežili a získali tak cenné vítězství 2:1.