Muži "B" 21.kolo : S.Čechovice "B" - S.Vrahovice 1:5 ( 1:4 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 12. 05. 2012

S.ČECHOVICE "B" - S. VRAHOVICE  1:5  (1:4)

Bílý  -  P.Nakládal

Střídali :  Konevič ( Bílý ), Mach ( Chmelík ), Jareš ( Urbánek )

Trenér :  Martin Bilík

Vedoucí mužstva : Lubomír Meixner

V tomto zápase nám vůbec nic nevyšlo. Ujali jsme se sice vedení brankou Petra NAKLÁDALA, ale hosté brzy vyrovnali  a mezi 25. a 27.minutou nám po chybách v obraně přidali další 2 branky. Poté se zaskvěl brankář Brablec, když chytil pokutový kop, ale do přestávky inkasoval ještě jednou. Poločas skončil tedy katastrofickým výsledkem 1:4. Bohužel ani nástup do druhé půle nám nevyšel a hned ve 47.min. jsme po rohu hlavou inkasovali pátý gól. Teprve až v poslední části hry jsme si vypracovali několik šancí. Těsně nad vystřelil M.Horák, břevno z trestného kopu nastřelil T.Bilík, ale branku jsme již nevstřelili. Vrahovice podaly velmi dobrý výkon a zaslouženě si z našeho hřiště odvážejí tři body.