Mladší žáci - 21. kolo Sokol Konice - Sokol Čechovice 3:3 (0:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 08. 05. 2012

6.5. 2012

Sokol Konice - Sokol Čechovice  3:3   ( 0:2 )

Branky:  0:1 Batěk,  0:2 Růžička ( J.Kosek ),
1:3 P.Kosek ( Frohn )

V nedělní odvetě s Konicí jsme se ujali vedení dalekonosnou střelou Tomáš BAŤKA. Do přestávky zvýraznil naše vedení ještě Marek RŮŽIČKA. Po půli se ale domácí zlepšili a brzy snížili na 1:2. Ale naši kluci se nedali a zejména "druhá sedmička" Konici nebezpečně zatápěla a po pěkné akci Davida Frohna, který naservíroval míš Pavlovi KOSKOVI před prázdnou bránu to bylo 1:3. Bohužel jsme toto nadějné vedení neudrželi a sami jsme se svou laxností připravili o výhru. Posledních 10 minut jsme přestali hrát a mysleli si, že se soupeř dorazí sám.  Ale Konice nás vyvedla z tohoto velkého omylu, zabojovala a nakonec jsme ještě mohli být rádi, že jsme uhráli remízu.   Za tento zápas si zaslouží pochvalu snad jen Pavel Kosek, Honza Kosek, David Frohn, Tomáš Šmérek, Lukáš Kravák a Tomáš  Batěk.

Je potřeba si uvědomit, že zápas trvá 70 minut a je vždy potřeba dát do hry bojovnost a také jak se říká i " trochu toho srdíčka", jinak to nepůjde.

Liška ( Spurný ) -  Šmérek, P.Kosek, J.Kosek, L.Kravák, Halouzka,  Sklenář, Růžička, Bašný, Frohn, Kumstát, Páleník, Synek, Batěk, Mirga

Trenér :   Jiří Jančík

Asistent : Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář