Přípravka A - 8.kolo : Čechovice - Šternberk 9:1, 10:0, 3:7, 4:2

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 23. 04. 2012

Čechovice A - Šternberk A 9:1 (2:1)

Branky: Hájek 2x, Baroš F. 2x, Klimeš 2x, Suchánková, Baroš D., Jeřábek

Do prvního zápasu jara jsme vstoupili vlažně. I když jsme soupeře přehrávali do vedení šel on po jednom brejku. Do poločasu stačíme výsledek otočit a druhou půlku se konečně mančaft rozehrál a přidal další branky.

Čechovice A - Šternberk B 10:0 (4:0)

Branky: Suchánková 2x, Baroš D. 2x, Baroš F. 2x, Klimeš, Hájek, Flajsar, Grulich

Druhý zápas náš A tým neponechal náhodě a od začátku soupeře k ničemu nepustil a skóre se zastavilo jen na deseti brankách. Škoda dalších nevyužitých příležitostí.

Sestava : Navrátil - Jeřábek, Suchánková, Flajsar, Grulich, Baroš Filip, Baroš Daniel, Klimeš, Hájek, Schuster

Čechovice B - Šternberk B 3:7 (3:4)

Branky: Vybíral 2x, Řehák J.

Za náš B tým bude nastupovat jedna pětka z B přípravky. Začátek zápasu jsme prospali a i přes optickou převahu prohráváme po dvou brejcích už 2:0. Kluci zabojují a dokáží srovnat , ale soupeř jde znovu do vedení, na které ještě dokážeme odpovědět. Bohužel vyrovnaný stav nedokážeme udržet do poloviny a soupeř se znovu ujímá vedení. V druhé půlce se snažíme vyrovnat, ale Šternberk nás trestá z brejků.

Čechovice B - Šternberk A 4:2 (2:0)

Branky: Laurenčík 2x, Rotschedl, Robeš

Druhý zápas nám vychází lépe a do poločasu se ujímáme dvoubrankového vedení. Po poločase hosté snižují, na což odpovídáme  dvěma brankami a soupeř před koncem jen snižuje.

Sestava: Soldán - Rotschedl, Řehák Jan, Přecechtěl, Kolařík, Vybíral, Šubrt Filip, Robeš, Laurenčík, Kováč, Jahelka