Mladší žáci 18.kolo : Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh 1:2 (1:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 21. 04. 2012

21.4. 2012

Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh  1:2   ( 1:1 )

Branka:  1:0 Kumstát penalta

V sobotním dopoledni se na čechovickém hřišti představil vedoucí tým krajského přeboru mladších žáků SK Sulko Zábřeh. A prvnímu celku jsme byli naprosto vyrovnaným soupeřem a zápas mohl klidně skončit remízou.

Prvních 15 minut jsme byli o něco lepším mužstvem, dokázali jsme se dostat před soupeřu bránu, ale jejich obrovský brankář si s našimi šancemi poradil. Velmi blízko vstřelení branky měl například Mara Růžička. Ale přece jen jsme se nakonec dočkali v 16.minutě vedení. Jarda Kumstát atakoval při rozehrávce brankáře, ten ho srazil a s následnou penaltou si KUMSTÁT poradil skvěle a vedli jsme 1:0. Do půle se ale podařilo Zábřehu vyrovnat.

Hned na záčátku druhého poločasu měl obrovskou příležitost Martin Valach, ale šanci bohužel neproměnil. Poté začal být o trochu lepší hostující tým, měl několik velmi dobrých fotbalově vybavených hráčů a to nakonec rozhodlo. Po faulu Peťu Bašného v našem pokutovém území vstřelil Zábřeh z penalty druhý gól a jednobrankový náskok si nakonec i přes náš závěrečný tlak udržel.

V dnešní zápase podali kluci velmi bojovný a obětavý výkon a za předvedenou hru si i přes porážku zaslouží pochvalu. Takhle se musí makat s každým soupeřem.