Starší žáci 17.kolo Lipník - Čechovice 0:1 (0:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 16. 04. 2012

Wolker

Střídali: Foret, Pařil, Lachman, Hubáček, Šustr
Trenéři: Liška, Jančík
Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Pospíšil J., Wolker

K dalšímu zápasu jsme cestovali do Lipníka. Nastoupili jsme v rozestavení s pěti záložníky a cílem co nejvíce roztahovat hru a zakončovat s možností dorážky.

Co předvedli kluci v prvním poločase vůbec nemělo s tím co jsme si řekli před zápasem nic společného. Záloha vůbec nehrála a každý si asi už myslí ,že je minimálně jako Messi a přejde přes tři hráče a doveze míč až do brány ( ale tak to bohužel není). Pokud se už někdo odhodlal náhodou ke střele tak byl obrovský problém vůbec trefit branku a pokud jsme se už náhodou dostali k nějakému závaru před brankou soupeře tak místo prázdné branky dokážeme jen několikrát trefit soupeřova brankaře. Soupeř se pokoušel jen o brejky se kterými neměla naše obrana s brankařem problémy.

O přestávce byl v šatně hodně důrazný pohovor a přeskupení sestavy. Od začátku druhé půle soupeře svíráme na jeho polovině , ale stále máme problém překonat brankaře který i se štěstím drží domácí tým. Toto trápení ukončuje Matěj Vincourek a dostává míč do brány. Obraz hry se nemění a my stále soupeře přehráváme, ale naše střelecká nemohoucnost nemá obdoby a skóre zůstává do závěrečného hvizdu 0:1.

Připisujeme si další tři body do tabulky, ale je vidět, že nám chybí střelec jak na podzim. Bohužel Štěpán Přikryl je už v 1.SK Prostějov a Lukáš Bílý nám z důvodu zranění ještě taky bude chybět nějaký čas. Kluci si to musí hlavně uvědomit v hlavách a začít hrát tak jak druhou polovinu tohoto zápasu. Doufejme, že smůlu v koncovce jsme si vybrali jíž v posledních dvou zápasech a začne nám to tam konečně padat (šance na to jsou).