Mladší žáci 17.kolo : Spartak Lipník - Sokol Čechovice 3:9 (1:6)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 15. 04. 2012

15.4. 2012

Spartak Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice  3:9   ( 1:6 )

Branky:  0:1 Růžička ( Bašný ), 0:2 Valach ( Kumstát ), 0:3 Bašný ( Kumstát ), 0:4 Kumstát přímý kop, 0:5 P.Kosek ( Kumstát ), 0:6 Halouzka ( Růžička ). 1:7 Růžička, 1:8 Kumstát ( Valach ), 1:9 Frohn ( Valach )

Na druhý tým tabulky jsme neuvěřitelně vlítli a během prvních 5 minut šla na soupeřova brankáře jedna střela za druhou. Hned v 58 vteřině jsme se ujali vedení, když Bašného bombu vyrazil domácí golman jen před sebe a pro RŮŽIČKU už nebyl problém míč dorazit do sítě - 0:1. Za pár chvil nastřelil Kumstát břevno a ve 3.minutě zvýšil VALACH na 0:2. O minutu později si nachystal míč na svoji levačku Bašný, ale střílel těsně vedle. Až v 7.minutě se probrali i domácí a Liška musel vytáhnout krásný zákrok, když vyrazil střelu směřující do levé šibenice. Ale opět platilo dnes pravidlo "nedáš-dostaneš", protože z následného protiútoku zvýšil BAŠNÝ na 0:3. Stejný hráč mohl z další šance opět skórovat, ale domací golman ukázal parádní zákrok a míč chytil.  Skóre se měnilo až v 17.minutě, když KUMSTÁT pěknou střelou zvýšil z trestného kopu na 0:4. O minutu později se po pěkné nahrávce Kumstáta prosadil před bránou Pavel KOSEK a bylo to 0:5. Naši hráči pěkně kombinovali, dostávali se na dostřel domácího golmana a vytvářeli si brankové příležitosti, například Bašný nastřelil další břevno. Do poločasu přidal šestou branku ještě HALOUZKA a teprve chvíli před koncem poločasu se podařilo domácí snížit na 1:6. První půle tedy skončila našim jasným vítězstvím.

Druhá část zápasu začala opět našim tlakem, RŮŽIČKA po vypíchnutí míče zvýšil na 1:7 a ve 42.minutě přidal KUMSTÁT téměř z brankové čáry osmou branku. O minutu později zakončil naše brankové hody svou brankou David FROHN.  V dalším průběhu už jsme své šance proměnit nedokázali, naopak domácí zkorigovali výsledek dvěma góly na 3:9.

V dnešním zápase podali všichni hráči velmi dobrý výkon, od počátku plnili pokyny trenérú, velmi dobře kombinovali a hlavně se nám dařilo střelecky. Snad se nám takto bude dařit i v dalším zápase, kdy na svém trávníku přivítáme suveréna soutěže mužstvo Zábřehu.

Liška ( Spurný ) -  Šmérek, P.Kosek, L.Kravák, Halouzka,  Valach,  J.Kosek, Sklenář, Růžička, Bašný, Frohn, Kumstát, Páleník.

Trenér :   Jiří Jančík

Asistent : Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

Zdravotník : Pavel Spurný