Mladší žáci 16.kolo : Sokol Čechovice - FK Mohelnice 2:4 (1:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 07. 04. 2012

7.4. 2012

Sokol Čechovice - FK Mohelnice  2:4   ( 1:2 )

Branky:  1:0 Kumstát, 2:4 Kumstát ( L.Kravák )

Utkání s týmem FK Mohelnice, který byl v tabulce o 2 body před námi, bylo vyrovnané, ale nakonec se s výhry radovali zaslouženě hosté. Byli o kousek lepší, fotbalovější a hlavně dokázali proměnit své příležitosti.

V úvodu jsme Mohelnici přitlačili a Bašného střelu brankář nádherně vyrazil. O chvíli později hlavičkoval těsně vedle Růžička. Hosté poprvé zahrozili až v 10.minutě, když jejich tresný kop šel těsně vedle pravé tyče. V 18.minutě jsme se dostali do vedení, když předvedl krásnou individuální akci Jarda KUMSTÁT, který prošel skoro celé hřiště a pak nechytatelně zavěsil 1:0. Mohelnici se podařilo  vyrovnat ve 31.minutě, když nejprve po rohovém kopu skvěle vytáhl Liška hlavičku směřující do šibenice, ale neosazený útočník dorazil míč do sítě. A chvíli před poločasem hosté technickou střelou otočili výsledek.

Hned z prvního útoku druhé půle nastřelil Pavel Kosek, který byl sám před brankářem tyč. V této části jsme hosty přitlačili na jejich půli, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Naopak Mohelnice po pěkných kombinacích udeřila v 52. a 59.minutě a bylo to 1:4. Z výsledkem jsme chtěli ještě něco udělat, ale ze závěrečného tlaku jsme dokázali vytěžit jen snižující branku na 2:4, kterou vstřelil opět Jara KUMSTÁT.

Liška ( Spurný ) -  Batěk, Šmérek, P.Kosek, L.Kravák, Halouzka,  Valach, Synek, J.Kosek, Sklenář, Němec, Růžička, Bašný, Frohn, Kumstát, Mirga.

Trenér :   Jiří Jančík

Asistent : Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář