Mladší žáci 15.kolo : Slovan Černovír - Sokol Čechovice 1:13 (0:6)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 01. 04. 2012

1.4. 2012

Slovan Černovír - Sokol Čechovice   1:13   ( 0:6 )

Branky:  0:1 Frohn ( P.Kosek ), 0:2 Bašný, 0:3 Bašný ( Páleník ), 0:4 Halouzka ( L.Kravák ), 0:5 Kumstát ( P.Kosek ), 0:6 Růžička ( Frohn ), 0:7 Halouzka ( Kumstát ), 0:8 Halouzka ( Kumstát ), 0:9 Růžička, 0:10 Frohn ( Růžička ), 0:11 Valach (Mirga ), 1:12 Bašný, 1:13 Bašný ( Růžička )

Vstup do jarní části se našim mladším žákům povedl a v úvodním kole deklasovali svého soupeře rekordním výsledkem 1:13.

Hned ve 2.minutě se uvolnil Petr Bašný, ale jeho krásná střela těsně minula branku domácích. A o dvě minuty později nastřelil stejný hráč břevno. Šanci měl po rohu i Batěk, ale golman domácích si poradil. Do vedení jsme se tak dostali až ve 12.minutě, kdy Synek našel před brankou P.Koska a jeho šanci dorazil do sítě FROHN - 0:1. V 15.minutě zvýšil na 0:2 BAŠNÝ a o chvíli později opět BAŠNÝ zvýraznil naše vedení o tři góly, když dorazil střelu Páleníka pravou nohou. V 19.minutě měl práci náš brankář Liška, když skvěle vyrazil bombu domácích směřující do šibenice. Ale o minutu později poslal Lukáš Kravák do brejku HALOUZKU a ten zvýšil na 0:4. Do poločasu se střelecky prosadili ještě KUMSTÁT ( je u nás na střídavý start z Hané Prostějov ) a RŮŽIČKA. Do kabin se tedy šlo za velmi příjemného stavu pro náš celek 0:6.

Ve druhé půli jsme navázali na dobrý výkon z  prvního poločasu. Hned na začátku se dostal do šance Sklenář, ale přestřelil. Poté Růžička nastřelil břevno a další gól padl až po osmi minutách. Postaral se o něj HALOUZKA a bylo to 0:7.  Na 0:8 zvýšil opět HALOUZKA. Náš brankostroj a pěkné kombinační akce pokračovaly a tak po gólech RŮŽIČKY, FROHNA a VALACHA to bylo již 0:11. Pak se ale pěknou střelou z voleje k tyči prosadili i domácí a vstřelili čestnou branku. V závěru zápasu se ještě 2x trefil BAŠNÝ a završil tak úspěšnou jarní premiéru na hřišti v Černovíře na 1:13.

Novému trenérskému triumvirátu u mladších žáků - Jančík, Liška, Synek gratulujeme a pevně věříme, že nám budou jejich svěřenci připravovat další pěkné fotbalové zážitky, stejně jako o tomto víkendu.

Liška ( Spurný ) -  Batěk, Šmérek, P.Kosek, L.Kravák, Halouzka,  Valach, Synek, Páleník, Sklenář, Němec, Růžička, Bašný, Frohn, Kumstát, Mirga.

Trenér :   Jiří Jančík

Asistenti : Jaromír Synek a Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář