Přípravka "A" turnaj OFS v Nezamyslicích 7.1.2012 - výsledky

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Halová okresní miniliga 2011-12, Vydáno dne: 09. 01. 2012

V sobotu 7. 1. 2012 přípravka A vstoupila do finálové části okresní soutěže futsalu. Čekali na nás celky Sokola Konice a Sokola Přemyslovice. Třetí soupeř Němčice na Hané se turnaje z důvody karantény nemohl zúčastnit a tak jsme si již s předstihem zajistili tři body za kontumační výhru.

Čechovice – Konice  6 : 2 ( 4 : 0 )

Branky:  1:0 Flajsar (Grulich), 2:0 Flajsar (Klimeš), 3:0 Klimeš (Flajsar), 4:0 Klimeš (Grulich), 5:1 Flajsar (Suchánková), 6:1 Grulich (Klimeš)

Na soupeře jsme hned ze začátku vletěli a díky dvěma trefám Kuby Flajsara jsme se ujali vedení a uklidnily se. Soupeře jsme přehrávali  a do poločasu přidáváme ještě dvě branky.  Na začátku druhého poločasu soupeř snižuje, ale my stále hrajeme svoji  hru a přidáváme další dvě branky. Soupeř těsně před koncem snižuje, ale my si připisujeme  další tři body do tabulky.

Čechovice – Přemyslovice  5 : 0 ( 1 : 0)

Branky: 1:0 Jeřábek (Grulich), 2:0 Baroš F. (Hájek), 3:0 Klimeš, 4:0 Hájek (Řehák J.), 5:0 Suchánková (Grulich)

Ze začátku zápasu si vypracováváme šance, ale bohužel bez brankového efektu. Zhruba v polovině poločasu se prosazujeme se štěstím, kdy střelu Jeřábka si soupeř sráží do branky.  Soupeř se stále brání a snaží se o brejky, do kterých ho, ale moc nepouštíme a přerušujeme je hned v začátcích. Do druhého poločasu vstupujeme aktivně a hned v úvodě přidáváme další branku. Chvíli na to prostřeluje soupeřova brankaře z dálky Klimeš a zápas se již jen dohrává. V samotném závěru ještě přidáváme další dvě branky a můžeme si připsat další tři body do tabulky.

Soldán

Jeřábek (Baroš D.)              Suchánková (Rotschedl)

Flajsar (Baroš F.)

Klimeš (Hájek)             Grulich (Řehák J. ,Kolařík)

Do nadstavbové části jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli a po prvním turnaji jsme se ujali průběžného vedení ve finálové skupině o skóre před týmy 1. SK Prostějov „A“ a „B“. Tyto týmy nás čekají příští turnaj a ještě tým Olšan.  Takže v neděli 19. 2. 2012 se ve sportovní hale v Kostelci na Hané rozhodne o celkovém vítězi okresní soutěže futsalu starší přípravky. Doufejme, že náš tým se neztratí a pokusí se pro Čechovický fotbal vybojovat celkové vítězství.

Průběžná tabulka skupiny o 1.-7. místo:

1. ČECHOVICE „A“              3             3             0             0          14:2                 9

2. 1. SK Prostějov „A“          3             3             0             0          13:1                 9

3. 1. SK Prostějov „B“          3             3             0             0            8:2                 9

4. KONICE                            4             2             0             2           7:10               6

5. OLŠANY U PV                   3             0             0             3           1:7                  0

6. NĚMČICE n.H.                  3             0             0             3            0:9                 0

7. PŘEMYSLOVICE              3             0             0             3            0:12               0