Přípravka "B" - 1.místo - OFS Nezamyslice 12.11.

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: Halové turnaje 2011-12, Vydáno dne: 17. 11. 2011

V sobotu 12.11. jsme se zúčastnili prvního letošního turnaje mladších přípravek (ročník 2003 a mladší). Na tomto turnaji, který byl pořádaný okresním fotbalovým svazem Prostějov v nezamyslické hale, se představilo celkem šest mužstev – Haná Prostějov, Nezamyslice, Němčice, Tovačov, Konice a my. Hrálo se systémem „každý s každým“ 5+1 2x10 minut.

SOKOL Čechovice - HANÁ Prostějov  4:1

Branky: Zahradníček 2 , Robeš 2

V prvním zápase se proti nám postavil mladší tým z Hané Prostějov a i přes velkou snahu jejich hráčů jsme v půli vedli po dvou brankách Nicolase Zahradníčka a Sama Robeše 4:0. Téměř celý zápas jsme hráli ve čtyřech hráčích v poli a ve druhé půli jsme se chtěli pokusit o roztahování hry, což se nám tento zápas moc nedařilo. Ve druhé půli se nám již branku vstřelit nepodařilo a soupeři se jednou, po přímém volném kopu, kdy jsme špatně postavili zeď, podařilo dostat míč za záda našeho brankáře a tak bylo konečné skóre 4:1.

SOKOL Čechovice - HANÁ Nezamyslice  9:0

Branky: Zahradníček 2, Ohlídal 2, Rozehnal 2, Robeš, Müller, Mynařík

Před druhým zápasem - proti Nezamyslicím jsme si trochu vysvětlili roztahování „čtverek“ a na hřišti to bylo znát. Docela se nám dařilo kolovat míčem a kombinovat, z čehož také vyplynulo poločasové skóre 5:0. Ve druhé půli jsme točili jednu čtverku a jednu trojku, aby skóre proti viditelně mladšímu soupeři nebylo až tolik rozdílné. I tak jsme přidali ještě čtyři branky a vyhráli tak jednoznačně 9:0.

SOKOL Čechovice - FK Němčice nad Hanou  3:0

Branky: Zahradníček, Ohlídal, Paar

Ve třetím utkání, proti Němčicím, jsme od první minuty točili dvě čtverky a kluci z toho byli zbytečně vyděšení (trochu jim chyběla ta začáteční jistota – 3-4 minuty v pěti jako v předchozích utkáních). I tak jsme tento zápas vyhráli 3:0, i když výkonem jsme nedokázali navázat na předchozí utkání.

SOKOL Čechovice - SOKOL Tovačov  1:0

Branka: Rozehnal

Čtvrté utkání jsme hráli proti Tovačovu. V tomto zápase jsme navázali na nepřesvědčivý výkon z předcházejícího utkání a spíše jsme si nechali vnutit hru soupeře, který se snažil dostávat do příležitostí dlouhými míči od brankáře. Tyto míče jsme však dokázali i přes pár nedorozumění pokrýt a naopak jsme vstřelili první branku my. V průběhu se naše hra o něco zlepšila a vypracovali jsme si i několik vyložených šancí, které jsme však, proti dobře chytajícímu brankáři, nedokázali proměnit a tak skóre zůstalo chudé na branky – 1:0.

SOKOL Čechovice - FKM Konice 1:0

Branka: Robeš

Do posledního zápasu jsme šli proti Konici s jednoznačným cílem – zlepšit naši hru a připsat si páté vítězství v turnaji. Tento duel byl také zápasem o první místo na tomto turnaji, protože oba týmy všechny předchozí zápasy vyhrály. Tento soupeř byl asi našim nejvyrovnanějším na tomto turnaji, ale i tak jsme byli o něco lepším týmem a zaslouženě po brance Sama Robeše zvítězili. Opět pouze 1:0.

Tento turnaj byl pro nás spíše takovým „zahřívacím“ turnajem do halové sezóny, kde určitě budeme chtít předvádět mnohem lepší výkony proti kvalitnějším a stejně starým soupeřům.

Individuální ocenění na tomto turnaji získal Nicolas Zahradníček, který po pěti vstřelených brankách šel do rozstřelu se stejně úspěšným hráčem Konice a tento rozstřel nakonec vyhrál a získal tak doplňkovou cenu za nejlepšího střelce turnaje.

Sestava: J.Zabořil - Rozehnal, Mynařík, Ohlídal, Müller, Robeš, Zahradníček, Peka, Paar