Mladší žáci 12.kolo S.Čechovice - S.Lipník 2:6 (2:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 22. 10. 2011

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou  2:6   ( 2:2 )

Branka:  1:1 Páleník ( Sklenář ),  2:1 Páleník ( Borovský )

Spurný ( Liška ) - Hanák, Batěk, P.Kosek, L.Kravák,
J.Kosek, Bašný,  Sklenář,  Růžička, Borovský, Němec, Halouzka, Frohn, Synek, Páleník, Křesala

Trenéři :   Jaromír Synek a Radek Páleník

Vedoucí mužstva :  Josef Sklenář

První poločas se silným soupeřem byl celkem vyrovnaný. Lipník se sice ujal vedení, ale nám se podařilo o chvíli později vyrovnat, když Honza Sklenář krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Kubu PÁLENÍKA - 1:1. Ve 23.minutě jsme skóre otočili. Ve středu hřiště jsme vybojovali míč, ten se dostal k Mariánovi Borovskému, který se uvolnil přes obránce, vystřelil a k vyraženému míči měl opět nejblíž PÁLENÍK, který kolenem dopravil míč do síte. Bohužel těsně před přestávkou se soupeř dočkal vyrovnání, když jsme nedokázali pohlídat jejich rohový kop.

Druhá půle už byla celkem jednoznačnou záležitostí hostujícího mužstva, zvlášť hráč číslo 8 si dělal na hřišti co chtěl, procházel naší obranou jako nůž máslem a tak se Lipníku podařilo nasázet ještě 4 branky a z Čechovic si odvést vítězství 6:2.

Bohužel druhý poločas nám jasně ukázal naše nedostatky, na kterých budeme muset pořádně zapracovat - špatné zpracování, chybná rozehrávka na krátkou vzdálenost, špatný výběr místa, po přihrávce zůstaneme stát ....prostě máme před sebou hodně a hodně práce. Ale je to samozřejmě o tom, jestli budou všichni hráči chtít na sobě pracovat, protože u některých tento zápal nevidíme.

Pevně ale věříme, že se příští týden na hřišti prvního Zábřehu vytáhneme a vybojujeme solidní výsledek !!!