Starší žáci 10.kolo S.Čechovice - S.Černovír 3:0 (2:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 10. 10. 2011

Sokol Čechovice - Slovan Černovír   3:0 (2:0)

Branky:
5´ 1:0 Weinlich (Bílý), 28´ 2:0 Wolker (Vincourek), 58´ 3:0 Bílý

Sestava:

Klimeš (K)

Pospíšil Jakub       -      Jančík      -     Mlčoch      -     Mareček

Mudroch       -      Vincourek         -       Foret      -      Weinlich

Wolker      -        Bílý

Střídali: Nejezchleb, Šustr, Hubáček, Lachman, Spurný (b)
Trenéři: Liška, Jančík
Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráč utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Bílý, Vincourek

Proti Černovíru jsme opět nemohli využít hned šest hráčů základní sestavy (Drmola, Kravák, Hluštík a Pluháček jsou zranění, Kiška onemocněl, Blahoušek má stop za červenou kartu). Naopak jsme přivítali novou posilu, kdy k nám do konce podzimu přichází z 1. SK Prostějov Matěj Vincourek.
V daném složení jsme nastupovali v roli mírného favorita a od úvodních minut jsme to také plnili. Byli jsme fotbalovější a již v 5. minutě se nádherně asi z 20-ti metrů trefil do "šibenice" Weinlich - 1:0. Tento rychlý gól nás uklidnil a dále jsme předváděli pěkný fotbal. Ve 28. minutě napřáhnul Vincourek ke střele, kterou hostující brankář jen vyrazil před sebe a dobíhající Wolker dorazil míč za jeho záda - 2:0.
Ve druhém poločase jsme dali prostor na hřišti i hráčům z lavičky. Nadále jsme měli mírnou převahu, kterou jsme korunovali v 58. minutě další brankou, když se trefil náš kanonýr Bílý - 3:0.
Poté jsme již tradičně nechali vyniknout střídajícího brankáře Spurného, který opět předvedl perfektní zákrok proti tutovce hostí, kterou si v závěru utkání vypracovali po jedné z mála chyb naší (dnes dobře pracující) obrany. Utkání jsme si pak bezpečně pohlídali až do konce.