SLAVOJ KOJETÍN - SOKOL ČECHOVICE 3:3 ( 1:0 )

Branky :  1:1 Haluza ( Jahl ), 2:2 Haluza ( Kolečkář ),

Střídali :  40.min. Kolečkář ( Urbánek ), 75.min. Chmelík
                 ( Kvapil ), 85.min. J.Nakládal ( Hatle )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Na hřišti favorizovaného domácího týmu jsme byli prvních 10 minut lepší a dokonce jsme šli i do vedení, ale rozhodčí gól neuznal, protože prý už byl během akce v zámezí.Ve zbytku úvodní půle pak měl mírně navrch Kojetín, který se ujal i vedení.

Po změně stran uběhlo asi 6 vteřin a bylo vyrovnáno. Po ose Hatle, Jahl se dostal míč k Petrovi HALUZOVI a ten ze 35 metrů nádhernou bombou vstřelil svůj životni gól. Ale hned po 3 minutách opět vedli domácí. V 68.minutě po přihrávce hlavou od Kolečkáře, opět Petr HALUZA vyrovnal. Jenomže branková přestřelka pokračovala. Domácí útočník přešel přes tři hráče a Kojetín vedl 3:2. Když už se zdálo, že ukání skončí výhrou domácích přišla poslední minuta. Mates Hatle dostal křeč do nohy, musel střídat a místo něho šel na hřiště žolík trenéra Bilíka Jiří NAKLÁDAL. A hned minutu po svém příchodu na hřiště dostal pěknou přihrávku od Haluzu, svou rychlostí prchl obraně a nekompromisně kolem golmana vyrovnal. O chvíli později rozhodčí zápas ukončil.