Starší žáci : 8.kolo - S.Čechovice - S.Konice 3:1 (0:1)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 25. 09. 2011

TJ Sokol Čechovice  -  Sokol Konice   3 : 1   ( 0 : 1 )

6´ 0:1, 46´ 1:1 Přikryl (Bílý), 49´ 2:1 Pospíšil J. (Mudroch), 52´ 3:1 Přikryl (p.k.)

Klimeš (K)

Pospíšil Jakub      -            Kiška      -            Jančík                -         Mlčoch

Nejezchleb           -           Přikryl      -            Mareček        -            Weinlich

Wolker      -           Bílý

Střídali: Foret, Šustr, Mudroch, Spurný (b)
Trenéři: Liška, Jančík
Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráč utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Přikryl, Pospíšil J.

Dnešní zápas na domácím hřišti, kde jsme byli ale uvedeni jako hostující tým, přinesl velmi podobný průběh, jako předchozí utkání ve Šternberku. Soupeř bránil v osmi hráčích, a míče jen nakopával na jediného hrotového útočníka. My jsme opět v úvodu neproměnili tři vyložené šance a naopak hned v 6. minutě z brejku inkasovali - 1:0. Naše útočné snažení přes střed hřiště ani nemohlo přes zhuštěnou obranu Konice slavit úspěch.
V druhé polovině jsme nastoupili s jasným pokynem roztáhnout hru maximálně do stran a zrychlit přihrávky hrou na dva doteky. To se nám vyplatilo a během sedmi minut jsme utkání otočili. Z velkého tlaku jsme vytěžili několik rohových kopů, z nichž dva jsme ve 49. a 52. minutě využili zásluhou Přikryla a Jakuba Pospíšila - 1:2. Když v 52. minutě fauloval konický brankář ve vápně Wolkera, dokonal obrat proměněnou penaltou znovu Přikryl - 1:3. Závěr utkání již gólovou trefu ani na jedné straně nepřinesl a skončil našim dvougólovým vítězstvím.

Dnes nám utkání opět naznačilo možný průběh dalších zápasů a přineslo některé postřehy. Soupeři s námi nebudou chtít hrát fotbal, budou hodně bránit a spoléhat jen na brejky do naší obrany. My však na to musíme být připraveni a hrát trpělivě, protože zápas trvá 70 minut a i přes nepříznivý vývoj zápasů umíme (jak jsme se již dvakrát po sobě mohli přesvědčit) výsledek díky bojovnosti a fyzické připravenosti otočit.