Starší žáci 7.kolo FK Šternberk - S.Čechovice 2:3 (2:1)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 21. 09. 2011

FK Šternberk  - TJ Sokol Čechovice 2 : 3 ( 2 : 1 )

6´ 0:1 Bílý (Kiška), 14´ 1:1, 29´ 2:1 ,43´ 2:2 Bílý (-), 45´ 2:3 Weinlich (Kiška)

Klimeš (K)

Pluháček      -           Kiška           -           Jančík              -         Mlčoch

Foret              -          Šustr             -           Mareček        -        Weinlich

Wolker           -              Bílý

Střídali: Valach, Kravák Lukáš, Halouzka
Trenéři: Liška, Jančík
Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráč utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Bílý, Weinlich

Naše marodka v kombinaci s utkáním 1.SK Prostějov dnes "poslala" do Šternberka pouze jedenáctku hráčů, na lavičku náhradníků jsme nominovali naše spoluhráče z mladších žáků. Proto jsme se necítili v roli favorita utkání a tomu jsme chtěli přizpůsobit i náš herní styl - jednoduché dlouhé míče za obranu hostí na naše rychlonohé útočníky. Z počátku se nám to dařilo, a už v 6. minutě jsme otevřeli díky kanonýrovi Bílému skóre - 0:1. Poté jsme měli ještě další tři tutovky, ale neproměnili jsme. Jakoby se to na nás podepsalo, a po necelé čtvrthodině jsme úplně přestali hrát. Výsledkem toho byly soupeřovy brejky po našich fatálních chybách, a rázem jsme prohrávali 2:1. Tak skončil i první poločas.
V šatně tak pochopitelně nastala bouře, která se neminula účinkem. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zlomit soupeře za každou cenu. Kluci začali "jezdit po zadku", a i když to nebylo herně ono, silou a vůlí se nám podařilo otočit výsledek. Postupně přidal druhou branku neúnavný Bílý a po zkušené dorážce přímého kopu Kišky vstřelil vítěznou branku v druhém poločase velmi dobře hrající Weinlich. Soupeři jsme nabídli v závěru utkání šanci na vyrovnání, ale ten po faulu Jančíka oceněném žlutou kartou přímý kop z hranice velkého vápna nevyužil.
První čtvrtinu sezóny jsme tak absolvovali bez ztráty jediného bodu. Doufáme však, že nás po zbytek podzimní části nebude sužovat taková absence hráčů, a již v dalším kole proti Konici budou alespoň někteří zranění hráči k dispozici.