Starší žáci 5.kolo : S.Čechovice - Sulko Zábřeh 2:0 (1:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 13. 09. 2011

10.9. 2011

Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh      2 : 0   ( 1 : 0 )

Branky:
30´ 1:0 Bílý (-), 43´ 2:0 Wolker (Blahoušek)

Sestava:

Klimeš (K)

Pospíšil Jakub      -      Jančík      -            Kiška                 -            Mlčoch

Foret          -            Hluštík             -            Mareček           -            Weinlich

Wolker            -                  Bílý

Střídali: Nejezchleb, Šustr, Blahoušek
Trenéři: Liška, Jančík
Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Pospíšil Jakub, Wolker

Do druhého podzimního domácího utkání jsme nastoupili už z posilou Radkem Mlčochem, který k nám přišel na hostování z 1. SK Prostějov. Naše marodka se nám ale znovu rozšířila, když ke zraněným Kravákovi, Lachmanovi a Drmolovi přibyli ještě Pluháček s Hubáčkem. Museli jsme tedy opět hýbat sestavou - do stoperské dvojice se vedle Jančíka postavil Kiška, který již několikrát v minulosti předvedl, že mu tento post nedělá problémy.
Od úvodních minut jsme byli fotbalovějším mužstvem, soupeř hrozil z rychlých výpadů. Našich několik dobrých příležitostí zůstalo nevyužito, především střela Lukáše Bílého z úhlu skončila těsně vedle branky. Naopak chvilku poté jsme mohli prohrávat, když naši obrovskou hrubku v obraně hasil až skvělým zákrokem na brankové čáře Klimeš. Ve 30. minutě jsme se ale radovali my - Bílý svou typickou akcí, když obral soupeře o míč, zamířil přesně - 1:0.
Ve druhém poločase už jsme měli na hřišti trvalou převahu a soupeře na naši polovinu moc nepouštěli. Tu jsme korunovali ve 43. minutě po nádherně načasované přihrávce mezi obránce a Wolker zvýšil hezkou střelou na 2:0. Výsledek jsme si pak s přehledem pohlídali a připsali si již páté vítězství v řadě.
Ve všech odehraných zápasech nás zatím potěšil přístup hráčů k utkání. Dnes podali všichni opět skvělý výkon a předvedli pěkný kombinační fotbal. Stále je však co zlepšovat, a proto musíme dál tvrdě pracovat na trénincích jako doposud.