Mladší žáci 3.kolo - S.Čechovice - FK Mohelnice 4:0 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 27. 08. 2011

Sokol Čechovice - FK Mohelnice 4:0 (1:0)

1:0 P.Kosek ( Valach ), 2:0 Valach, 3:0 Páleník ( Němec ), 4:0 Růžička ( Valach )

Spurný ( Liška ) - Hanák, Mirga, Němec, P.Kosek, L.Kravák, Růžička, J.Kosek, Valach, Bašný, Synek, Páleník, Sklenář, Halouzka,

Trenéři :   Jaromír Synek, Radek Páleník a Josef Sklenář

Vedoucí mužstva :  Pavel Spurný

Vítězství nad soupeřem, který zatím získal ve dvou zápasech 6 bodů, bylo dnes spíš vybojovované. V první půli byl soupeř techničtější, měl i šance, ale podržel nás svými zákroky brankář Dominik Spurný. A samozřejmě spoustu fotbalové práce udělal i stoper Lukáš Kravák. Nám se kombinace nedařily, všechny akce a zákroky byly zbytečně zbrklé a na náhodu. Nicméně se nám podařil v 16.minutě rychlý brejk a Pavel Kosek sólový nájezd proměnil.

Druhá půle už byla ve znamení naší převahy a ve 40.minutě zvýšil pěknou střelou k tyči na 2:0 Martin Valach. O devět minut později promněnil svou šanci i Kuba Páleník a bylo rozhodnuto. Na konečných 4:0 upravil v závěru Marek Růžička.

V dnešním zápase jsme sice zaslouženě zvítězili, kluci příkladně bojovali o každý míč, ale v tréninku musíme ještě více pracovat, protože fotbalově a kombinačně to zatím není to "pravé ořechové" :-).