Starší žáci - 3.kolo - S.Čechovice - FK Mohelnice 4:1 (1:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2011-12, Vydáno dne: 27. 08. 2011

Sokol Čechovice  -  FK Mohelnice                 4 : 1   ( 1 : 0 )

Branky:

21´ 1:0 Bílý (Klimeš), 36´ 2:0 Bílý (Mareček), 42´ 3:0 Bílý (-), 55´ 4:0 Weinlich (Bílý) , 60´ 4:1

Sestava:

Klimeš

Pospíšil Jakub  -            Jančík        -       Kravák Radim  (K)    -      Mareček

Kiška              -            Přikryl            -            Pluháček       -            Weinlich

Wolker            -               Bílý

Střídali: Lachman, Hubáček, Foret, Hluštík, Nejezchleb, Spurný

Trenéři: Liška, Jančík

Vedoucí mužstva: Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Pospíšil Jakub, Bílý

Hosté z Mohelnice přijeli do Čechovic k souboji zatím neporažených týmů Krajského přeboru pouze v jedenácti hráčích, a to někteří z nich patřili věkově ještě do mladší kategorie. I přesto jsme tuto situaci nechtěli podcenit. V poměrně větrném počasí jsme od začátku začali soupeře tlačit na jeho polovinu, ale gólově jsme se nemohli prosadit. Až po dvaceti minutách propadl dlouhý nákop brankaře Klimeše celou zálohou, a "rychlík" Bílý prokázal, že zapracoval na své koncovce a chladnokrevně otevřel skóre - 1:0. Tak skončil i první poločas.

Zápas v podstatě rozhodla druhá branka, která padla hned v první minutě druhé půle. V souboji hostující brankář vs. Lukáš Bílý byl opět úspěšnější ten druhý jmenovaný - 2:0. Lukáš byl k neudržení a i přes drobné zranění pravého kolene dělal svoji rychlostí soupeři ohromné problémy. A zaslouženě se dočkal hattricku - ve 42. minutě využil zmatků v zadních řadách Mohelnice a vybojovaný míč pohodlně uklidil do branky - 3:0. Poté se na hrot útoku posunul Petr Weinlich a také on se střelecky prosadil - 4:0.

Hosté upravili v 60. minutě na konečný výsledek 4:1, když překonali v té době už naši branku hájícího gólmana Spurného nádhernou trefou do "šibenice" z přímého kopu.

Po odehraných třech kolech tak máme plný počet bodů a skóre 18:2. Více než to nás ovšem těší zlepšující se kombinační hra a zapracovávání se mladších spoluhráčů do týmu. Dále budeme chtít pokračovat ve spolupráci s mladším dorostem a postupně adaptovat do jejich sestavy naše talentované kluky.