Muži B - 25.kolo : S.Čechovice "B" - S.Otaslavice 2:1 ( 1:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 06. 06. 2011

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL OTASLAVICE   2:1  (1:0)

Branky : 1:0 Kolečkář ( J.Horák ), 2:0 P.Nakládal ( Prášil )

P.Nakládal  -    Chmelík

Střídali : Haluza ( Kolečkář ), Kolkop ( Chmelík ), Meixner ( Prášil )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Martin Bilík

V první půlhodině hry jsme měli více ze hry a vypracovali jsme si i 3 velké šance. 2x se v nich ocitl Chmelík a jednou Prášil, ale gól nepadl. Teprve ve 28.minutě ohrozili i hosté naši bránu, ale střela šla těsně mimo pravé tyče. O 5 minut později už mohlo být s námi hůř, ale po rohovém kopu Brablec skvěle zasáhl. Ve 33.minutě přihrál krásně Honza Horák před bránu nabíhajímu Grézovi, ale ten v pádu minul. Ve 40.minutě opět Horák krásně uvolňuje Chmelíka, ale opět nic. Tlak našeho mužstva vrcholí, Kolečkář hlavou trefuje břevno a minutu před koncem nás přece jen dostává do vedení. Horák znovu vykouzlí svou adresnou přihrávku a Fana KOLEČKÁŘ se může radovat z úvodní branky.

Hned po přestávce se dostává k hlavičce P.Nakládal, ale dává těsně vedle. V 53.minutě ale vedeme už 2:0. Prášil našel v pokutovém území Petra NAKLÁDALA, který má k míči ale daleko. Bohužel pro hosty, brankář Otaslavic míč při odkopu míjí a pro Petra je to už snadná práce.Po brance přichází festival našich neproměných příležitostí, které byly buď vedle nebo skončily na ofsajdové pasti.

54.minuta - střela Prášila vedle tyče.

55.minuta - Haluza nachází Prášila, ten dává gól, ale ....ofsajd.

60.minuta - Nakládal se dostává do šance, opět ale ofsajd.

71.minuta - první šance Otaslavic ve II.poločase.

76.minuta - Haluza našel Horáka, tan vrátil míč pod sebe, ale Haluza na něj nedosáhl.

77.minuta - opět agilní Petr Haluza prochází přes 3 hráče, ale golman skvěle !!! zachránil.

81.minuta - z nevinné akce hosté snižují a je zaděláno na drama, která ale naštěstí nepřipouštíme a vítězíme 2:1