Přípravka U10 - 17.kolo - V.Přerov - S.Čechovice "A" 3:2, 1:6 "B" 4:2, 9:1

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 30. 05. 2011

17. kolo - 29.5. 2011 - kategorie U10

Viktorie Přerov "A" - Sokol Čechovice "A" 3:2 ( 2:0 )

Branky : 2:1 M.Řehák, 3:2 Hájek

Viktorie Přerov "B" - Sokol Čechovice "A" 1:6 ( 0:3 )

Branky : 0:1 Flajsar, 0:2 Flajsar, 0:3 M.Řehák, 1:4 Flajsar, 1:5 M.Řehák, 1:6 Flajsar

Sestava : Soldán - M.Řehák, Suchánková, Hájek, Flajsar, Schuster, Jeřábek

Trenér : Petr Hájek

Viktorie Přerov  B  -  Čechovice B  4:2 (2:1)

Branky: 1:1 Klimeš (Šubrt R.), 2:2 Klimeš (Šubrt F.)

V prvním zápase jsme doplatili na nepromněňování šancí. Bohužel vždycky po našem vyrovnání kluci neudrželi vyrovnaný stav a pokaždé dovolili soupeři znovu odskočit. Při snaze o třetí vyrovnání jsme inkasovali počtvrté.

Viktorie Přerov  A  -  Čechovice B  9:1 (6:0)

Branka: 8:1 Šubrt R. (Ohlídal)

Soupeř se po minutě ujímá vedení a kluci jako by rezignovali. Po důrazbném pohovoru se hra v druhé půli změnila k lepšímu a byla odměněna naší jedinou brankou v tomto utkání.

Kováč - Klimeš, Ohlídal, Šubrt R., Jahelka, Šubrt F., Peka, Mynařík, Handl

K dnešní mu dvojzápasu kluci přistoupili daleko lépe než ve čtvrtek. Až na část prvního polačasu hráli zodpovědně a chvílemi i dokázali soupeře přehrávat. Soupeř měl nejmladšího hráče a čtyři měsíce staršího než byl náš nejstarší hráč.