Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 30. 05. 2011

SLAVOJ KOJETÍN - SOKOL ČECHOVICE   2:0  (1:0)

Střídal : Kolečkář ( Bílý )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Martin Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Za vytrvalého deště se hrálo "vodní pólo" v Kojetíně v první půli prakticky bez šancí. Hra se odehrála od pokutového území k pokutovému území. Ale gól do poločasu přece jen padl, po střele kterou na těžkém terénu Roman Švéda jen vyrazil, dopravil míč do sítě zblízka domácí útočník.

Bohužel hned v 53.minutě jsme po druhém kartovém faulu a vyloučení, přišli o Hatleho. Paradoxně jsme v desíti byli lepší. Kvapil měl šanci, když šel sám na brankáře, ale nedal. O chvíli později nastřelil stejný hráč břevno. V 62.minutě jsme ale udělali v pokutovém území chybu a bylo to 2:0. Chvilku před koncem mohl ještě snížit Kolečkář, ale domácí brankář byl proti a tak odjíždíme od jednoho z aspirantů postupu s prázdnou.