Muži A - 23.kolo : Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 1:1 ( 0:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 23. 05. 2011

SOKOL ČECHOVICE - ORESVO SOKOL PLUMLOV   1:1  (0:1)

Urbánek         -         Kvapil

Střídali : M.Horák ( Chmelík ), Šteigl ( Zacpal ), Jiří Antoníček ( Kolečkář )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Martin Bilík

Derby s Plumlovem bylo již 32 zápasem od našeho postupu do I.B třídy. První utkání ve vyšší soutěži jsme s Plumlovem odehráli 24.10. 1993 a výsledek byl stejný jako teď - 1:1. Střelcem branky byl Tomáš Kučera, když mu asistoval Jaroslav Neuchel. Od té doby jsme ve vzájemných zápasech 14x zvítězili, 8x remízovali ( včetně nedělní remízi ) a 10x prohráli. Také skóre je téměř vyrovnané 41:39 pro naše barvy.Nejlepší střelci jsou čtyřgólový kanonýři Petr Hodulák, Marek Balák a Tomáš Kučera.

A teď již ke včerejšku. Jednalo se o klasické derby, ve kterém jsme měli více šancí, ale mohli jsme jak vyhrát, tak i prohrát.

Bohužel hned v 1.minutě jsme nedali velkou příležitost a naopak Plumlov svou první šanci využil a v půli byl stav 0:1. V 60.minutě jsme měli možnost srovnat skóre z nařízené penalty, ale Hatlemu brankář Kovařík penaltu chytil. Spousta příznivců si Michala Kovaříka jistě pamatuje ještě v našem dresu, když se významnou měrou podílel na postupu "béčka" do okresního přeboru.

Plumlov mohl své vedení před penaltou pojistit, ale jednou nastřelili jeho hráči břevno a druhou šanci naštěstí pro nás nedali. Většinu druhé půle jsme ale měli herně navrch my a v 84.minutě jsme svůj tlak zaslouženě korunovali vyrovnávací brankou Jardy URBÁNKA. Ve velkém vedru pak již tento výsledek zůstal nezměněn.