Přípravka U11 - 14.kolo - Haná Prostějov - S.Čechovice "A" 2:1, 2:5 a "B" 3:3, 4:4.

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 18. 05. 2011

14. kolo - 18.5. 2011 - kategorie U11 "A"

Haná Prostějov "A" - Sokol Čechovice "A" 2:1 ( 1:0 )

Branka : 1:1 Borovský

Haná Prostějov "B" - Sokol Čechovice "A" 2:5 ( 1:2 )

Branky : 0:1 Borovský, 0:2 Růžička, 1:3 Borovský, 1:4 Borovský, 2:5 Borovský

K zapásům jsme bohužel nastoupili hned druhý den po těžkých utkáních s Hranicemi a únava byla na našich hráčích znát. Ale i přes porážku v prvním zápase, se ve druhém vzchopili a díky čtyřem brankám Mariána Borovského a jedné Marka Růžičky zvítězili 2:5.

Sestava : Soldán - Suchánková, Batěk, Borovský, Synek, Růžička, Páleník, Schuster.

Trenéři: Jaromír Synek a Radek Páleník.

14. kolo - 18.5. 2011 - kategorie U11 "B"

Haná Prostějov "B" - Sokol Čechovice "B" 3:3 ( 3:0 )

Branky : 3:1 M.Řehák, 3:2 M.Řehák, 3:3 M.Řehák

Haná Prostějov "A" - Sokol Čechovice "B" 4:4 ( 2:1 )

Branky : 2:1 Flajsar, 3:2 Flajsar, 3:3 Flajsar, 4:4 M.Řehák

První půle úvodního zápasu byla asi nejhorší jakou jsme na jaře odehráli, ani jeden hráč neběhal, nezabojoval a výsledkem byl stav 3:0 pro domácí. Až ve druhé půli jsme se probudili a díky hattricku Martina Řeháka jsme vyrovnali na 3:3.

Druhý zápas proti lepšímu celku z Hané měl podobný průběh. V první půli byli domácí lepší , ale když dvakrát našel pěknými pasy Honza Sklenář nabíhající Kubu Flajsara, bylo to 3:2 a rázem jsme byli ve hře. Na 3:3 zkompletoval hattrick i Kuba Flajsar a i když se domácí dostali znovu do vedení, bod jsme si nakonec odvezli. Martin Řehák zblízka vyrovnal. Velkou pochvalu si zaslouží golman z "B" přípravky David Kováč, který předvedl několik skvělých zákroků a významnou měrou se zasloužil o cenné remízy.

Sestava : Kováč - Hájek, Flajsar, Žuffa, M.Řehák, Sklenář, Frohn, Jeřábek, Klimeš

Trenéři : Petr Hájek a Josef Sklenář