Přípravka U10 - 14.kolo - Haná Prostějov - S.Čechovice "A" 0:1, 1:7 a "B" 5:1, 9:0.

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 16. 05. 2011

14. kolo - 12.5. 2011 - kategorie U10

Haná Prostějov "A" - Sokol Čechovice "A" 0:1 ( 0:1 )

Branka : 0:1 Flajsar

Souboj mladších přípravek dvou prostějovských oddílů, rozhodl hned v první minutě Kuba Flajsar šťastnou brankou, když si jeho střelu srazil do branky vlastní hráč. Poté se již odvíjela úporná vyrovnaná bitva, kterou mohli vyhrát oba týmy. Nakonec se ale mohli radovat naši hráči.

Haná Prostějov "B" - Sokol Čechovice "A" 1:7 ( 0:5 )

Branky : 0:1 Flajsar, 0:2 Suchánková, 0:3 Flajsar, 0:4 M.Řehák, 0:5 Flajsar, 0:6 Hájek, 0:7 Hájek

Ve druhém zápase jsme již poměrně jasně zvítězili. Soupeř byl v průměru o rok mladší a to je v tomto věku hodně vidět. Nicméně ve druhé půli již hráli domácí s našim týmem vyrovnanou partii. V tomto utkání jsme předvedli několik pěkných kombinačních akcí, které skončily brankou.

Sestava : Soldán - M.Řehák, J.Řehák, Suchánková, Hájek, Flajsar, Žuffa, Schuster, Jeřábek

Trenéři: Josef Sklenář a Petr Hájek