Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 01. 05. 2011

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL TOVAČOV   3:1  (3:1)

Branky : 1:1 Haluza, 2:1 Vinklárek ( Kvapil ), 3:1 Vinklárek ( Bílý )

Střídali : Chmelík ( Haluza ), Kolečkář ( Bílý )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Martin Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Úvod zápasu nám nevyšel a hned od 5.minuty jsme po chybě obránce a následné krásné střele do šibenice hostující Nemravy prohrávali 0:1. Po tomto šokujícím úvodu jsme se chvíli herně hledali, ale naštěstí i soupeř chyboval, čehož využil v 18.minutě Petr HALUZA. Jeho tvrdá polovysoká střela z hranice pokutového území skončila od tyčky v bráně - 1:1. Poté jsme až do konce první půle Tovačov přitlačili a výsledkem byly 2 branky hlavou "svátečního" ( a on byl státní svátek ) střelce Jardy VINKLÁRKA. Takže Jardo, v neděli 8.5. je také státní svátek !!! Nejprve ve 21.minutě po přímém kopu Kvapila hlavičkou ( a s pomocí teče brankáře ) strhl vedení na naši stranu a poté ve 36.minutě se po rohu Bílého krásně zavěsil do vzduchu a opět hlavou nekompromisně zvýšil - 3:1.

V 51.minutě všem domácím divákům zatrnulo, když se opět po chybě v obraně řítil na branku Švédu Nemrava, ale bombou naštěstí rozezvučel jen břevno. Poté již přišel festival našich zahozených šancí. V 57.minutě střílel Kvapil těsně vedle pravé tyče, v 63.minutě se Kvapil uvolnil ve velkém vápně, golman jeho první i druhou střelu skvěle vyrazil a napotřetí již mířil Kuba mimo. O minutu později vyslal jedovku na tovačovskou bránu Petr Bílý, ale ...těsně mimo. V 67.minutě jsme předvedli asi nejkrásnější akci zápasu. Na pravé straně pokutového území, téměř u brankové čáry zamotal kličkami hlavu obránci Bílý, centr přeletěl přes celou bránu, kde ho hlavou "pod sebe" vrátil Martin Horák, ale střela z voleje nabíhající Kvapila opět o pár centimetrů minula tyč.

Do konce zápasu se již na skóre zápasu nic nezměnilo z obou stran už byly jen platonické šance, spolehlivě hrála naše stoperská dvojice Peka - Vinklárek a tak jsme si v utkání s Tovačovem připsali povinné 3 body. V neděli 8.5. nás od 16.30 hod. čeká derby zápas s Jesencem.