Muži A - 19.kolo : SK Bělkovice - Sokol Čechovice 1:2 ( 0:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 23. 04. 2011

SK BĚLKOVICE - SOKOL ČECHOVICE   1:2  (0:1)

Branky : 0:1 Urbánek ( Hatle ), 0:2 Bílý ( Kvapil )

Bílý         -         M.Horák

Střídal : Kolečkář ( M.Horák )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Martin Bilík

Prvních 15 minut jsme byli lepším celkem a v 15.minutě jsme se ujali vedení. Hatle přihrál vpravo na URBÁNKA, který utekl obránci a pěkně se trefil na zadní tyč. Domácí měli do patnácté minuty pouze jednu šanci, ale přehození našeho brankáře skončilo těsně vedle tyče. Po vedoucím gólu jsme se zatáhli a začali jsme hrát více zezadu. Poločas jsme dovedli velmi dobrou hrou k vedení 0:1.

Hned ve 20 vteřině druhé půle se proti nám kopala penalta. Po souboji v pokutovém území spadl Peka rukou na míč a rozhodčí tento přestupek odpískal. Naštěstí pro nás, domácí hráč namířil míč do tyče. V 66.minutě zahrával Kvapil rohový kop, kterým našel hlavu nestárnoucího kanonýra Petra BÍLÉHO a bylo to 0:2. Od této chvíle začali hrát Bělkovice na 3 útočníky a 3 obránce. Tuto situaci jsme využívali při přečíslení a do otevřené obrany Bělkovic jsme začali chodit 2 na 1 nebo 3 na 2. Bohužel jsme nabídnuté přiležitosti neproměnili ( 2x Kolečkář, Bílý ). V 83.minutě sice domácí snížili, ale naši hráči si už cenné vítězství dokázali pohlídat a tak si vezeme z Bělkovic 3 body.