Muži B - 18.kolo : Sokol Čechovice "B" - FK Němčice 5:1 ( 2:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 16. 04. 2011

16.4.2011

SOKOL ČECHOVICE "B" - FK NĚMČICE   5:1  (2:1)

Branky : 1:1 Jansa ( T.Bilík ), 2:1 P.Nakládal ( Jáhl ), 3:1 Jansa, 4:1 J.Horák, 5:1 J.Horák ( Zacpal )

Brablec

Drešr    -    Ji.Antoníček  -    T.Bilík    -    Mach

Zacpal    -      P.Nakládal   -      Jáhl    -    J.Nakládal

Jansa   -    J.Horák

Střídali : Konevič ( J.Nakládal ), Prašil ( P.Nakládal ), Kolkop ( Jáhl )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Martin Bilík

V sobotu odpoledne čekalo naše mužstvo velmi důležité utkání, které mohlo hodně napověd v bitvě o záchranu v okresním přeboru. Do zápsu ale vstoupili lépe hosté z Němčic a prakticky celou první půli byly lepší jako my. Z naší strany to byla velká trápená, vůbec nám nešly přihrávky a soupeř byl u všeho dříve. Hosté se zaslouženě dostali do vedení v 17.minutě a poté nás několikráte podržel Radek Brablec. U nás stála za zmínku pouze šance Marka Zacpala, ale s ní si poradil brankář Němčic. Obrat zápasu ale začal 2 minuty před půlí. Nejprve Petr JANSA vyrovnal a o chvíli později jsme se dokonce dostali do vedení. Trestný kop Luďka Jáhla dorazil do sítě Petr NAKLÁDAL. Takže nedali jsme tzv. "gól do šatny", ale hned 2 góly.

Tak jak jsme se v první půli trápili, tak ve druhé jsme naopak kralovali. Po chybě v obraně hostí zvýšil v 56.minutě JANSA svým druhým gólem na 3:1 a za 10 minut upravil již na 4:1 přesnou střelou k levé tyči Jan HORÁK, kterému do šance "namazal" hostující brankář. V následujícím období se ale golman Němčic, několikráte vyznamenal, když vychytal několik podařených příležitostí našich útočníků. Nicméně v 86.minutě ani on nedokázal zabránit Honzovi HORÁKOVI vstřelení páté branky, který vyhrál hlavičkový souboj právě s brankářem.

Po velmi dobrém výkonu ve druhé půli, jsme si zaslouženě vybojovali 3 body a odskočili jsme našemu dnešnímu soupeři na 5 bodů. Nyní máme na svém kontě 20 bodů a v dalším kole zajíždíme na půdu posledního Bedihoště. Ten se ale přes zimu posílil a boj o záchranu nevzdává ( mj. za ně nastupuje známý bývalý prostějovský ligový fotbalista Luděk Zdráhal a samozřejmě i naše dlouholetá opora "A" i "B" týmu Petr Antoníček ), takže se jistě můžeme těšit na velmi zajímavý zápas.