Muži A - 17.kolo : SK Náměšť - Sokol Čechovice 1:1 ( 0:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 09. 04. 2011

SK NÁMĚŠŤ - SOKOL ČECHOVICE   1:1  (0:1)

Šteigl         -         Kvapil

Střídali : 60.min. T.Bilík ( Kolečkář ), 75.min. Mach ( Bílý )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V I.půli byli domácí o kousek lepší, měli mírnou převahu, ale naši fotbalisté si vytvořili vyloženější šance - Urbánek, Kvapil. Bohužel gól z nich nepadl. Až ve 26.minutě jsme mohli radovat z vedení. Kuba Kvapil z velkého vápna vystřelil a vyraženou střelu dopravil do sítě obávaný kanonýr Jarda URBÁNEK. Do půle se v naší bráně dvakrát vyznamenal i Radek Brablec, který likvidoval šance Náměště.

Ve druhém dějství začali domácí hrát nakopávané míče a tím se dostávali před naše pokutové území. Z tohoto systému hry se zrodila i vyrovnávací branka. V 65.minutě spadl po souboji s Tomášem Pekou domácí hráč a z následné penalty bylo vyrovnáno. Do konce zápasu se již nic důležitého nestalo ( těsně před koncem Hatle hlavičkoval pouze do náruče golmana ) a tak jsme si odvezli bod za remízu 1:1.