Starší žáci přípravný zápas FC Želátovice - Sokol Čechovice 2:4 (0:2)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 28. 03. 2011

!

FC Želatovice - TJ Sokol Čechovice                2 : 4 ( 0 : 2 )

Branky:  2´ Hanák (Němeček) 0:1, 32´ Hanák (Lachman) 0:2,
 48´ 1:2, 58´ Kravák (-) 1:3, 68´Němeček (Bílý) 1:4, 70´ 2:4

Klimeš

Kravák   -      Jančík    -      Karhan       -      Hluštík

Grepl     -       Přikryl      -      Blahoušek      -     Hanák

Bílý    -     Němeček (K)

Střídali: Kupka, Drmola, Nejezchleb, Lachman

V neděli 27.3.2011 jsme odehráli další přípravné utkání s FC Želátovice u nich na přírodní trávě za krásného slunného dopoledne.

Začátek zápasu nám vyšel nad očekávání a již ve druhé minutě se ujímáme vedení po krásné akci kdy Mira Němeček nachází Štěpána Hanáka který projde obranou soupeře jak nůž máslem dělá kličku gólmanovi a posílá míč do opuštěné branky. Soupeře na chvíli tato branka zaskočila, ale po chvíli hru vyrovnává a i ohrožuje naši branku. Těsně před poločasem dává Štěpán Hanák druhou branku, kdy jeho nepovedený centr končí k překvapení všech v brance.

Druhý  poločas se nesl ve stejném duchu jak ten první. Soupeř se nespokojil z výsledkem a nakonec se mu podařilo snížit, kdy jsme trestuhodně nechali osamostatněného útočníka na šestnáctce a ten prostřeluje našeho gólmana. Soupeře branka povzbudila a i nadále se snaží vyrovnat. Největší šanci soupeře likviduje náš gólman, kdy vyráží střelu útočníka a zakládá akci která končí našim rohovým kopem. Ten to kop domácí obraná odkopává jen na Radima Kraváka a ten prostřeluje vše a dává náš třetí gól. Z naší strany to ještě není vše.  Zahráváme trestný kop, k odraženému míči se dostává Lukáš Bílý a jeho střelu těsně před brankařem tečuje Mira Němeček a posílá míč počtvrté za záda domácího brankaře. Soupeř v samém závěru ještě snižuje po laksním přístupu naší obrany  s brankařem. Zápas končí našim vítězstvím 4:2.

Soupeř v druhém přípravném zápase nás prověřil důkladněji než Konice. Prezentoval se důraznou hrou (tak jak jej známe ze společných zápasů v krajské soutěži) se kterou se naši kluci dokázali vyrovnat a co více i dostat soupeře pod tlak, který pramenil v chyby které jsme dokázali i střelecky potrestat. Oba obdržené góly byli po našem nedůrazu v šestnáctce což by se nám v mistrovských utkáních mohlo vymstít.