Přípravka "A" - okresní miniliga - 11.12. Kostelec

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Halová okresní miniliga 2010-11 , Vydáno dne: 12. 12. 2010

V sobotu 11.12. se zúčastnila "A" přípravka druhého turnaje okresní miniligy přípravek, který se konal v Kostelci na Hané. Tentokráte nás čekali soupeři z Přemyslovic a Němčic. Po vítězném vstupu v úvodním turnaji v Nezamyslicích, kde jsme získali 6 bodů, jsme i tentokráte potvrdili roli favorita a oba zápasy jsme vyhráli. Nicméně v prvním zápase nás Přemyslovice řádně potrápily a naši fotbalisté vstřelili vítězný gól až 3 minuty před koncem. Naopak ve druhém zápase si téměř všichni s chutí zastříleli a Němčice porazili 17:0 !!! Do finálových turnajů postupujeme tedy z prvního místa, když jsme získali plný počet 12 bodů. Finálová skupina ale začne znovu od nuly a první ze dvou turnajů se bude hrát v neděli 23.1. v Kostelci.

1. Sokol Čechovice – Sikol Přemyslovice 2:1 ( 1:1 )

Branky : 1:0 Růžička, 2:1 Borovský

Brzy se ujímáme vedení, když vedoucí gól vstřelil Marek RŮŽIČKA, ale další šance nedokážeme využít a soupeř z ojedinělé akce vyrovnává. Vypadá to, že branka Přemyslovic je pro nás zakletá, ale naštěstí se nám podaří vítězství strhnout na svoji stranu 3 minuty před koncem, když gól střílí Marián BOROVSKÝ.

2. Sokol Čechovice – FK Němčice 17:0 ( 7:0 )

Branky : 4x Růžička, 4x Páleník, 3x Borovský, 3x M.Řehák, 2x Frohn, 1x J.Řehák

Utkání s Němčicemi byla hra na jednu bránu a naši hráči si vylepšili svou střeleckou bilanci.