Přípravka "A" - okresní miniliga - 21.11. Nezamyslice

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Halová okresní miniliga 2010-11 , Vydáno dne: 05. 12. 2010

Po 1.turnaji jsme zatím první.

V neděli 21.11. se zúčastnila "A" přípravka prvního turnaje okresní miniligy přípravek, který se konal v nové hale v Nezamyslicích. Vstup do miniligy se klukům vydařil, i když na začátek jsme měli asi oba nejtěžší soupeře ve skupině. V první zápase jsme zvítězili na mužstvem 1.SK Prostějov "B" 2001 5:1 a ve druhém jsme porazili nebezpečnou Konici 3:0. Zisk 6 bodů a skóre 8:1 je tedy dobrým vstupem do miniligy.

Druhý turnaj se bude konat v sobotu 11.12., tentokráte v hale v Kostelci a čekají nás Němčice a Přemyslovice.

1. Sokol Čechovice – 1.SK Prostějov "B" 5:1 ( 2:0 )

Branky : 1:0 Borovský, 2:0 Růžička, 3:0 Flajsar, 4:1 T.Batěk, 5:1 T.Batěk

Hned od počátku jsme se do soupeře "zakousli" a hráli jsme na jejich půli. Měli jsme neustálou převahu, ale velké problémy nám dělal "líný" míč při vedení a kličkách. První branku vstřelil Marián BOROVSKÝ a vzápětí přidal druhý gól Mara RŮŽIČKA. Těsně před přestávkou zvýšil naše vedení na 3:0 Kuba FLAJSAR.

O rok mladší soupeř z SK Prostějov podnikal přes naši převahu nebezpečné protiútoky, ty ale spolehlivě likvidovala obrana v čele s Tomášem Baťkem a Martinem Řehákem. Ve druhé půli nejprve Prostějov snížil na 3:1, ale tříbrankový náskok nám vrátil Tomáš BATĚK, který v závěru přidal i pátou branku a tak si kluci mohli po zápase zakřičet vítězný pokřik. Soupeři z 1.SK Prostějov byli sice šikovní v práci s míčem, ale v této kategorii je znát každý rok věkového rozdílu a naši hráči je tedy fyzicky přehráli.

2. Sokol Čechovice – FKM Konice 3:0 ( 1:0 )

Branky : 1:0 Flajsar, 2:0 Borovský, 3:0 Růžička

Ve druhém utkání nás čekalo družstvo FKM Konice se kterým hrajeme tradičně velmi vyrovnané zápasy. A bylo tomu i tentokráte, nicméně nakonec jsme si se soupeřem poradili. Úvodní branku vstřelil po rohovém kopu a skrumáži před brankou Kuba FLAJSAR. Konice mohla vzápětí vyrovnat, ale nastřelila pouze břevno.

Ve druhé půli jsme přidali další dvě branky, o které se zasloužili Marián BOROVSKÝ a Marek RŮŽIČKA. Soupeř měl asi 2 velké šance, ale jednu zlikvidoval Filip Kolařík a jednou se naštěstí jejich hráči netrefili před prázdnou bránou.