Muži A - 15.kolo : Sokol Dub - Sokol Čechovice 2:2 ( 1:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 13. 11. 2010

SOKOL DUB NAD MORAVOU - SOKOL ČECHOVICE    2:2  (1:1)

Branky : 0:1 Haluza, 2:2 M.Horák ( Vinklárek )

Hruda         -         R.Šteigl

Střídali : Jáhl ( Hruda ), Chmelík ( Urbánek ), Kolečkář ( Haluza )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Do Dubu jsme jeli s cílem napravit nepovedený domácí zápas s tímto soupeřem ze začátku sezóny a to se nám nakonec podařilo.

Ve 20.minutě zápasu si zpracoval Petr HALUZA míč skoro na polovině hřiště, posunul si ho směrem k bráně a střelou ze 30 metrů překvapil domácího golmana, kterému míč proletěl mezi nohama do brány. Poté měl Dub 2 velké příležitosti, ale Radek Brablec je vychytal, nicméně 5 minut před koncem poločasu se domácí dočkali vyrovnání. A byla to podobná situace jako u naší branky. Střela z dálky skončila u naší tyče a bylo to 1:1.

Obrat se Dubu podařil ve 49.minutě, kdy zůstal chvíli neobsazen kanonýr Šálek a hned nás potrestal. Jeho střela se odrazila od tyče do sítě. Od tohoto momentu jsme ale začali být lepším mužstvem, nicméně příležitosti jsme nedokázali využít. A měli jsme jich asi 5, dvakrát to byl Radek Šteigl, poté Petr Haluza, Petr Bílý a největší měl Luděk Jáhl, který ale z malého vápna přestřelil. Zasloužený bod nám zajistil v 86.minutě krásnou střelou z 25 metrů do šibenice Martin HORÁK. Podzimní část sezóny jsme tak zakončili se ziskem 22 bodů a umístili jsme se ve středu tabulky I.A třídy.