Muži A - 14.kolo : Sokol Čechovice - FKM Opatovice 2:1 ( 1:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 07. 11. 2010

SOKOL ČECHOVICE - FKM OPATOVICE   2:1  (1:1)

Branky : 1:1 Kvapil ( Bílý ), 2:1 Urbánek ( Haluza )

Šteigl         -         Kvapil

Střídal : Jáhl ( Kolečkář )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Úvod zápasu nám tradičně nevyšel a hned ve 2.minutě se hosté ujali po velké chybě v pokutovém území vedení. V 6.minutě předvedl Radek Brablec první ze svých výborných zákroků, když vytáhl hlavičku opatovického hráče na roh. V této fázi hry byly hosté lepší, živější a lépe kombinovali. Ve 12.minutě zahrávali hosté přízemní trestný kop, míč byl ve vápně tečován, ale Brablec byl pozorný. V 16.minutě kopal Kvapil přímý kop, ale jeho střela šla těsně nad břevno a o chvíli později hlavičkoval Bílý pouze do rukou brankáře. Ve 35.minutě měli hosté další šanci, ale naštěstí pro nás odkrytou branku minuli. O 5 minut později mohl vyrovnat hlavou Urbánek, ale střela mířila nad. Až těsně před přestávkou přišlo vyrovnání. Petr Bílý prodloužil míč do vápna hlavou na Jakuba KVAPILA a ten levačkou polovysokou střelou vyrovnal.

Chvíli po přestávce měl blízko k brance Urbánek, ale přihrávku Jáhla netrefil přesně. V 57.minutě ale již Jarda Urbánek mířil přesně. Petr Haluza přetáhl přímý kop na zadní tyč, kde stál nehlídaný URBÁNEK ( skvěle mu "uhnul" Bílý ) a ten se z voleje trefil přesně do mezery mezi brankáře a tyč - 2:1 pro Čechovice. Další šanci měl Kvapil, ale jeho střelu hostující brankář vytáhl. Okolo 70 minuty hosté přitlačili, kopali několik rohů, ale při nás stálo štěstí. V 74.minutě vytěsnil Brablec přímý kop, a když v poslední minutě Radek Brablec opět skvěle zakročil, bylo o našem vítězství jasno.