Starší dorost - 10. kolo: S.Čechovice - S.Černovír 4:0 (3:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 24. 10. 2010

SOKOL ČECHOVICE - SLOVAN ČERNOVÍR    4:0  (3:0)

Branky : 1:0 Procházka, 2:0 Procházka, 3:0 Procházka, 4:0 Spálovský

Jáhl    -    Jansa

Střídali : Pudil ( A.Klváček ), M.Klváček ( Jansa ), Kolík ( Vlach )

Trenéři : Alois Diviš a Milan Rybařík

Vedoucí mužstva : Lubomír Meixner

Boj o udržení prvního místa jsme začali velkým tlakem a ihned přišly 2 šance, ale Ostratický z vápna těsně minul tyč a Jansa netrefil centr Jáhla. V 15.minutě hostující obrana faulovala v rychlém průniku Jansu ve vápně, a z penalty PROCHÁZKA dal na 1:0. V zápětí po rohu Spalovského opět PROCHÁZKA vyskočil nejvýše, a hlavou zvýšil na 2:0. Hráči Černovíru byli v hluboké defenzivě a nestíhali. Ve 35.minutě jsme podnikli rychlý průnik do vápna, hostující obrana si pomohla opět faulem na Jáhla a PROCHÁZKA dovršil hattrick - 3:0. O výsledku bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhém poločase se hrálo převážně ve středu hřiště , hosté přidali a snažili se výsledek zkorigovat, ale naše obrana a golman Piták pracovala bezchybně. My jsme prostřídali, pro zranění musel odstoupit Jansa a utkání se zdravotními problémy odehrál střelec Jáhl. Přesto jsme dokázali ještě jednou potěšit domácí příznivce. V 80.minutě po pravé straně přesprintoval SPÁLOVSKÝ hostujícího beka a z hranice vápna tvrdou přízemní střelou nekompromisně prostřelil hostujícího golmana 4:0. Poté se utkání již pouze dohrálo.

V posledním kole zavítáme na hřiště "B" mužstva 1.HFK Olomouc a na tento zápas se musíme důkladně připravit, aby se nám podařilo udržet vedení v krajském přeboru.