Muži A - 13.kolo : Sokol Čechovice - Sokol Troubky 1:1 ( 0:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 31. 10. 2010

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL TROUBKY   1:1  (0:0)

Šteigl         -         Kvapil

Střídali : Hruda ( Urbánek ), Prášil ( Bílý )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V neděli se na čechovickém hřišti představil vedoucí celek I.A třídy Sokol Troubky. Před začátkem střetnutí poděkovali hosté za finanční podporu, kterou čechovičtí hráči a funkcionáři zaslali do Troubek po květnových záplavách.

Po tomto úvodu začalo utkání, které se však hrálo za silného větru a tento přírodní rozmar kvalitu zápasu silně poznamenal. Přihrávky obou mužstev hledaly často marně adresáta a míč si ve větru dělal co chtěl. Do první velké šance se dostal v 11.minutě Radek Šteigl, když postupoval z boku sám na brankáře, ale ten předvedl výborný zákrok a střelu vyrazil. O 2 minuty později po několika našich rohových kopech, bylo opět před brankou Troubek rušno, ale skóre zůstalo beze změny. V 18.minutě se předvedl skvělým brankářským skokem Radek Brablec, který vytáhl tvrdou střelu hostí. O chvíli později jsme měli velké štěstí, když útočník Troubek po přetaženém centru hlavičkoval těsně vedle. Do přestávky stál za zmínku ještě dalekonosný pokus Kubu Kvapila, ale brankář míč vyrazil nad.

V 54.minutě rozehrál Kvapil trestný kop na hlavičkujícího Vinklárka, golman hostí míč pouze vyrazil před sebe, ale dorážející Šteigl byl příliš blízko a brankáře pouze nastřelil. O deset minut později se předvedli i hosté, ale jejich dalekonosná střela šla těsně nad břevno. V 75.minutě jsme se dostali do vedení. Jakub Kvapil vyslal na brankáře Troubek přízemní střelu, ten ji pouze vyrazil do boku a dobíhající Radek ŠTEIGL míč z těžkého úhlu dopravil do sítě – 1:0. Bohužel vedení nám vydrželo pouze 6 minut. Na centrovaný míč si do pokutového území seběhl levý obránce a ze 14 metrů trefil nechytatelnou střelu pod břevno. A o minutu později nám mohlo být ještě hůř, ale Radek Brablec skvěle zachránil. V posledních desíti minutách se již nic závažného nestalo a tak zápas skončil asi spravedlivou remízou 1:1.