Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 24. 10. 2010

FK BRODEK U PŘEROVA - SOKOL ČECHOVICE    3:0  (1:0)

Střídali : Hruda ( Haluza )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Kdo neviděl, neuvěří. Velmi smolný zápas odehráli naši fotbalisté na hřišti posledního Brodku u Přerova. Téměř celou první půli jsme byli daleko lepší mež soupeř, hrálo se prakticky na jednu bránu, měli jsme 3 turovky, z nichž největší měl Kuba Kvapil, ale z malého vápna přestřelil, kopali jsme snad 10 rohů, ale nic. A jak už to bývá, přišel trest. Ve 42.minutě se ujali domácí po naší chybě vedení.

Ve druhém poločase mohl vyrovnat Radek Šteigl, ale šance se znovu neujala. A v 55.minutě přišel další trest, když útočník Brodku přehodil našeho brankáře a bylo to 2:0. Z výsledkem jsme se snažili něco udělat, ale včera nám střelecké štěstí nekvetlo a těsně před koncem nám domácí přidali na cestu ještě jednu branku.

Tak snad jsme si střeleckou smůlu vybrali v Brodku a příští zápas s vedoucím celkem tabulky ( Sokol Troubky ) to napravíme.