Mladší dorost - 9. kolo: FK SAN-JV Šumperk - S.Čechovice 2:1 (1:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 18. 10. 2010

FK SAN-JV ŠUMPERK - SOKOL ČECHOVICE  2 : 1   ( 1 : 1 )

Velešík   -      Pospíšil   -      Huňka   -    A.Klváček

Plát    -    Nedoma

Střídali : Judas ( Vlach )

Trenéři : Karel Vlach a Martin Holinka

Úvod zápasu se povedl, v 10.minutě po rychlé kombinaci dal HUŇKA gól na 0:1. Dále převzali iniciativu domácí, ale obrana s opět uzdraveným gólmanem Martinkem odolávala. Bohužel v poslední minutě 1.poločasu se po nedorozumění v obraně „skácel“ domácí hráč v pokutovém území a sudí nařídil přísnou penaltu, kterou domácí hráč Kocour proměnil - 1:1. Po změně stran jsme začali již aktivněji a pěkné akce se střídaly na obou stranách. Po pěkné křižné přihrávce od Vojtu Pláta sám stojící Ondra Nedoma nepřekonal domácího gólmana. Když se pomalu schylovalo k nerozhodnutému výsledku, přišel blesk z čistého nebe. 3 minuty před koncem, po nedůrazném odkopu našich obránců trefil domácí hráč nahodilou placírkou spodní roh naší brány. Bohužel se zrodila první podzimní prohra našich kluků, která byla z části zaviněna zraněním našich střelců D.Trajera a M.Pytelu, kterým přejeme brzké uzdravení.

Za trenéry bych chtěl poděkovat za bezchybný výkon v roli asistenta rozhodčího našemu ostrostřelci staršího dorostu Luďkovi Jáhlovi, který se bez váhání po skončení svého zápasu, s radostí ujal povinnosti mávat na lajně naše utkání. “Škoda“ pro rozhodčí, že je Luďa takový fotbalový střelec.